PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 21. maijs

Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Nāc uz RJA Bakalaura programmas Tiesības&Diplomātija atvērto durvju dienu 18.maijā
Nāc uz RJA Bakalaura programmas Tiesības&Diplomātija atvērto durvju dienu 18.maijā
Foto: Rīgas Juridiskā augstskola
Vai esi 11.–12. klases skolēns, kas redz savu nākotnes karjeru tiesībās un diplomātijā?

Nāc uz Rīgas Juridiskās augstskolas (RJA) bakalaura programmas Tiesības&Diplomātija atvērto durvju dienu ceturtdien, 18.maijā plkst. 16.00 tiešsaistē un satiec mūsu pasniedzējus, studentus un absolventus, kas pastāstīs par programmas kursiem un to saturu, prakses un darba iespējām, kā arī studiju procesu RJA.

Būs iespēja satikt RJA vieslektoru, bijušo Nīderlandes vēstnieku Taizemē Tjako van den Houtu, kurš RJA bakalauriem māca Eiropas tiesību vēsturi un romiešu tiesības, kā arī RJA viesprofesoru, Drošības un stratēģiskās pētniecības centra direktoru Tomu Rostoku, kurš studentiem māca Starptautisko attiecību teoriju un ārpolitikas analīzi.

“RJA mēs piedāvājam studentiem intelektuāli stimulējošu studiju vidi, kas rada iespēju gūt sekmes nākotnes karjerā. Studijās mēs apspriežam gan teorētiskos, gan praktiskos starptautisko attiecību aspektus, lai rosinātu studentus aplūkot starptautiskās tiesības no dažādām perspektīvām un izprast sarežģītās lēmumu pieņemšanas situācijas, kurās politikas veidotāji bieži nonāk,” stāsta Toms Rostoks.

Piesakies atvērto durvju dienai šeit.

Rīgas Juridiskā augstskola (RJA) piedāvā divas bakalaura programmas, kurās tiesības iespējams apgūt apvienojumā ar biznesa vadību vai diplomātiju.

Bakalaura programmas “Tiesības un diplomātija” absolventi veido veiksmīgu karjeru starptautiskās organizācijās, NVO vai ārlietu dienestā. Izpratne par politikas jautājumiem un konfliktu risināšanu, kā arī starptautisko attiecību tiesisko regulējumu ir noderīga arī daudziem citiem amatiem gobālajā darba tirgū.

Bakalaura programma “Tiesības un bizness” sagatavo absolventus sekmīgai karjerai juridiskajā praksē vai biznesa un vadības jomā. Juridiskie jautājumi tiek aplūkoti no reģionālas un starptautiskas perspektīvas, liekot uzsvaru uz Eiropas Savienības un tās dalībvalstu, kā arī lielāko tirdzniecības partneru tiesisko vidi. Mācību programmā ir iekļauti ar komercdarbību saistīti priekšmeti, tostarp ekonomika, finanses, biznesa stratēģija un mārketings, kā arī valodas.

Studijas angļu valodā, studenti un pasniedzēji no 30+ valstīm, Erasmus apmaiņas studijas partneraugstskolās visā Eiropā, mūsdienīga studiju vide – to visu ir atzinīgi novērtējuši mūsu studenti.

Pieteikšanās studijām ir sākusies

Pieteikšanās visām RJA studiju programmām ir atvērta – uzņemšanas noteikumus skaties šeit.

Piesakies studijām tagad, un vidusskolas beigšanas sertifikātu iesniedz vēlāk!

Reklāmraksts