PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 25. jūnijs

Maiga, Milija

DSC08411.jpg
Foto: E-klase
Pirmo stipendiju izaugsmei, ko E-klase sadarbībā ar “Vītolu fondu” piešķīrusi konkursa “Gudrs, vēl gudrāks” 10. klašu fināla uzvarētājam, saņēmis Valmieras 5.vidusskolas 10.a klases skolēns Gustavs Māziņš.

Jaunietis atzīst, ka konkursam nedaudz gatavojies pāršķirstot bioloģijas un vēstures grāmatas, ja nu kaut kas svarīgs paliek atmiņā, bet pašam finālam īpaši negatavojies, vien noskatījies iepriekšējo gadu raidījumu ierakstus un paļāvies uz savām zināšanām. 

E-klases stipendiju izaugsmei 500 EUR apmērā jaunietis grasās izmantot savai turpmākajai attīstībai: “Tā kā mans hobijs ir filmēšana, tad stipendiju noteikti izlietošu saistībā ar šo nodarbi - apmeklēšu kādus kursus vai iegādāšos filmēšanas aprīkojumu,” pauda uzvarētājs G.Māziņš.

Atbalstīt Gustavu un vērot finālu bija ieradušies klasesbiedri, kā arī fizikas un informātikas skolotāja Lolita Krilova, ģeogrāfijas skolotāja Daina Ranše un psiholoģe Inita Trapāne.

Jau ziņots, ka E-klase sadarbībā ar “Vītolu fondu” piešķirs 3 stipendijas kopumā 3000 eiro vērtībā Latvijas televīzijas konkursa “Gudrs, vēl gudrāks” vidusskolas posma finālu uzvarētājiem.

10. un 11. klašu konkursa finālu uzvarētāji katrs saņems 500 eiro lielu stipendiju izaugsmei, savukārt 12. klases fināla uzvarētājs 2000 eiro lielu stipendiju.

“Stipendijas piešķirtas ar mērķi sniegt atbalstu skolēnu izaugsmei un tiks pasniegtas motivētiem un zinošiem jauniešiem, kuri savas spējas un erudīciju pierādīs konkursa “Gudrs, vēl gudrāks” vidusskolas posma finālos,” pauž E-klases vadītājs Jānis Kaģis.

E-klases sadarbība ar “Vītolu fondu” tiek īstenota jau kopš 2014. gada, kad tika piešķirta pirmā E-klases stipendija.