PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Notiks galda un sporta spēļu svētki “SARAUJ 2019”
Notiks galda un sporta spēļu svētki “SARAUJ 2019”
Foto: Sarauj 2019
Šā gada 16. novembrī no plkst. 10.00 līdz 18.00 ģimenes tiek aicinātas piedalīties galda hokeja un sporta spēļu svētkos “SARAUJ 2019”, kas notiks Skonto Hallē, E.Melngaiļa ielā 1A, Rīgā.

Svētkos bērni un jaunieši varēs trenēt veiklību, atjautību, sacensties savā starpā un izmēģināt visdažādākās spēles - galda hokeju, hokeju, futbolu, 3x3 basketbolu, džudo, u-šu, biljardu, skeitbordu, virves vilkšanu, sporta jogu, karsēju sportu, novusu, tenisu, galda tenisu, dartu, badmintonu, lakrosu, balansa dēļus, fliiper, galda spēles, dambreti, woodhockey, ufo golfu.

Mazākiem bērniem ir paredzēts arī bērnu rotaļu stūrītis.

Svētku laikā notiks arī iepazīšanās galda hokeja sacensības, kuras organizē biedrība “Latvijas Galda hokeja federācija” un kuras vadīs pieredzējuši sportisti un Latvijas nacionālās izlases spēlētāji. Sacensību galvenais tiesnesis būs pasaules čempions galda hokejā - Atis Sīlis.

Labākie galda hokeja spēlētāji saņems diplomus un bezmaksas ielūgumus uz galda hokeja Pasaules tūres posmu “Rīgas kauss”, kas notiks 2019. gada 30. novembrī Rīgas Kultūru vidusskolā.

Galda hokeja iepazīšanās spēles notiks uz 140 galda hokeja galdiem, kas tiks sadalīti 28 spēļu sektoros. Katrā no sektoriem vienlaikus apļa turnīru pieredzējuša galda hokeja pārstāvja un/vai Latvijas izlases spēlētāja vadībā spēlēs 11 skolēni.

“Es organizēju šos svētkus, jo vēlos paplašināt skolēnu redzesloku dažādos sporta veidos un iepazīstināt ar galda hokeju kā profesionālu sporta veidu. Galda un sporta spēles ir kvalitatīvs un aizraujošs brīvā laika pavadīšanas veids, tāpēc svētku organizēšana arī pašam sagādā gandarījumu. Ļoti iespējams, ka pie mums daudzi arī atradīs savu dzīves aicinājumu,” stāsta “SARAUJ 2019” organizators un līdzdibinātājs, pasaules čempions galda hokejā Atis Sīlis.

Dalība pasākumā ir bezmaksas.