PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. jūlijs

Magda, Magone, Mērija

9467.jpeg
Foto: stockbroker / 123RF
Pārtikas ražotāji vēl izvērtēs veselības ministra Gunta Belēviča un zemkopības ministra Jāņa Dūklava panāktās vienošanās iespējamo efektivitāti.

Tā ziņu aģentūrai LETA norādīja Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas (LPUF) vadītāja Ināra Šure.

Viņa teica, ka tuvāko dienu laikā pārtikas nozares dalībnieki rīkos darba grupas, lai izvērtētu, vai ražotāji varēs pielāgoties iespējamām izmaiņām.

Par J.Dūklava un G.Belēviča vienošanos, kas paredz noteikt pārejas periodu līdz 2017.gadam atsevišķu pārtikas piedevu un aromatizētāju iekļaušanai pārtikas produktos, kas tiek izmantoti skolēnu ēdināšanai, I.Šure atzina, ka tas ir labāk nekā nekas. Tomēr sīkākus komentārus viņa sniegt nevarēja, paužot cerību, ka iecerētajās izmaiņās ir ņemti vērā arī pārtikas ražotāju iepriekš nosūtītie ieteikumi.

I.Šure arī informēja, ka pārtikas ražotāju darba grupa šo vienošanos vērtēs, visticamāk, līdz nākamās otrdienas, 2.februāra, valdības sēdei.

E-klase jau informēja, ka  G.Belēvičs un J.Dūklavs vienojušies noteikt pārejas periodu līdz 2017.gadam atsevišķu pārtikas piedevu un aromatizētāju iekļaušanai pārtikas produktos, kas tiek izmantoti skolēnu ēdināšanai.