Kā ziņu aģentūrai LETA norādīja LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga, arodbiedrība vēlas redzēt un sadarboties ar tādu nozares ministru, kurš gatavs aktīvāk un ar lielāku pārliecību cīnīties par nozares attīstību un nozarē strādājošo labklājību.

LIZDA savas pozīcijas un iebildumus vienmēr ir maksimāli skaidrojusi - gan tiekoties klātienē, gan informāciju iesniedzot rakstiski, uzsvēra I.Vanaga, piebilstot, ka "visi priekšlikumi vienmēr bijuši skaidroti un visām izceltajām problēmām no arodbiedrības puses piedāvāti risinājumi".

I.Vanaga norādīja, ka "ministra nomaiņa nav pašmērķis, taču LIZDA vēlas redzēt un sadarboties ar tādu nozares ministru, kurš ir gatavs aktīvāk un ar lielāku pārliecību cīnīties par nozares attīstību un nozarē strādājošo labklājību".

Vērtējot Ministru kabineta veikumu, I.Vanaga sacīja, ka pēdējā laikā jūtamas un novērojamas lielas nesaskaņas valdības iekšienē un no tā cieš nozares, tajā skaitā izglītības un zinātnes nozare.

"Valdībai jābūt konstruktīvai, lai viestu pozitīvas pārmaiņas. Ja nesaskaņas turpināsies, uzskatu, ka tās sastāvam jāmainās," pārliecināta LIZDA vadītāja.