PIESLĒDZIES E-KLASEI

Trešdiena, 2024. gada 28. februāris

Justs, Skaidra, Skaidrīte

Piesakies bakalaura studijām RJA līdz 17.aprīlim un saņem 10% atlaidi pirmā gada mācību maksai
Piesakies bakalaura studijām RJA līdz 17.aprīlim un saņem 10% atlaidi pirmā gada mācību maksai
Foto: RGSL
Pieteikšanās Rīgas Juridiskās augstskolas (RJA) bakalaura programmām ir sākusies.

Piesakies studijām līdz 17.aprīlim, saņem 10% atlaidi pirmā gada studiju maksai un nodrošini sev studiju vietu jau pirms centralizētajiem eksāmeniem.

Starpdisciplināras studiju programmas – Tiesības& bizness un Tiesības& diplomātija, konkurētspējīgs bakalaura grāds tiesībzinātnēs, studijas angļu valodā, studenti un pasniedzēji no vairāk nekā 30 valstīm, ērta studiju vide un Erasmus studiju apmaiņa ar 40+ partneraugstskolām – laipni lūdzam RJA ģimenē!

Ej uz RJA pieteikšanās portālu,

 

•             Izvēlies savu bakalaura studiju programmu

•             Aizpildi pieteikuma formu

•             Pievieno 1.semestra sekmju izrakstu (vidējā atzīme 7,5 un vairāk)

•             Uzraksti motivācijas vēstuli

•             Pievieno pases/ID kopiju.

Ja Tavs pieteikums atbildīs mūsu uzņemšanas kritērijiem, mēs Tevi uzņemsim ar nosacījumu, ka centralizēto eksāmenu rezultāti tiek iesniegti vasarā.

Svarīgi – arī šogad piedāvājam divas stipendijas labākajiem bakalaura programmu reflektantiem no Latvijas reģioniem (ārpus Rīgas un Pierīgas) – 50% atlaidi pirmā gada studiju maksai.

Katru gadu RJA absolventi tiek uzņemti Eiropas un pasaules labākajās augstskolās. Šogad mēs esam lepni par mūsu 3.kursa studenti Valēriju Rutu Hartmani, kas tika uzņemta tiesībzinātņu maģistra studijās Oksfordas universitātē. “RJA ir lieliska augstskola, lai iegūtu juridisko izglītību, jo tā dod studentiem izsmeļošu starptautisko perspektīvu, pievienojot tiesību studijām diplomātijas un biznesa virzienus,” stāsta Valērija.

“RJA programmas piedāvā izcilu akadēmisko pamatu ikvienam studentam, kas vēlas veidot karjeru tiesībās, biznesā vai diplomātijā. Tikpat svarīgi ir tas, ka RJA piedāvā vidi, kurā studentiem ir iespēja satikt savus topošos kolēģus, biznesa partnerus un ekspertus dažādās jomās,” uzskata RJA absolvents, PwC jurists Edvarts Pauls Indārs.

“Studijas RJA ir labs pakāpiens ceļā uz sekmīgu karjeru kā Latvijā, tā ārpus tās. Studijās mēs diskutējam par tiem pašiem jautājumiem, kas tiek apspriesti universitātēs Parīzē, Londonā un Vašingtonā,” stāsta RJA vieslektors, Mūsdienu pasaules vēstures un starptautiskās drošības pasniedzējs Mārtiņš Hiršs.

Vairāk par Rīgas Juridisko augstskolu var uzzināt mūsu mājas lapā.

Uz tikšanos studijās septembrī!

Reklāmraksts