PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 27. februāris

Andra, Līva, Līvija

8526.jpeg
Foto: Publicitātes foto.
Sporta kompleksā 333 šī gada 24.maijā tiks rīkota bērnu vasaras programmas  Kartinga skola 333 atvērto durvju diena. 

No plkst. 10.00 līdz 14.00 bērniem būs iespēja bez maksas izbraukt ar kartingiem, iepazīties ar šī gada nometnes programmu un uzdot sev interesējošos jautājumus Kartinga skola 333 pasniedzējiem.

 „Mūsu mērķis, rīkojot Kartinga skolu 333, ir jau no bērnības audzināt drošus un zinošus ceļu satiksmes dalībniekus. Ar praktiskām un teorētiskām mācībām bērniem tiek sniegtas zināšanas un izpratne par ceļu satiksmes noteikumiem, kā arī likti pamati drošai auto vadīšanai. Kartinga skolas programma ir izstrādāta tā, lai attīstītu bērnu fizisko sagatavotību, komunikācijas iemaņas, braukšanas prasmes, celtu bērna pašapziņu un sniegtu aizraujošus vasaras piedzīvojumus. Šogad Kartinga skola 333 norisināsies jau devīto gadu, un mums ir prieks, ka ar katru gadu aizvien vairāk bērnu izvēlas vasarā aktīvu un izglītojošu atpūtu,” stāsta Nellija Šlēgelmilha, sporta kompleksa 333 projektu vadītāja.

Kartinga skolas 333 pasniedzēji ir Latvijā un pasaulē panākumiem bagātie autosportisti Haralds Šlēgelmilhs, Karlīne Štāla un Otto Birznieks. Nodarbības veido 60% praktiskās mācības, kuru ietvaros bērni vidēji 3 stundas dienā trenējās braucienos ar kartingiem. Praktisko nodarbību ietvaros bērni apgūst drošas un pareizas kartinga vadīšanas iemaņas. 20% no dienas programmas aizņem teorētiskās mācības, kurās bērniem tiek mācīta pareiza ātras un drošas braukšanas trajektorija, apdzīšana, bremzēšana un citas sportiskas braukšanas iemaņas, kā arī ceļu satiksmes drošība un tiek sniegti padomi, kā individuāli uzlabot savas kartinga vadīšanas prasmes pie dažādiem apstākļiem un ar dažādām tehnikām. Savukārt atlikušajā dienas programmā (20%) bērniem tiek nodrošinātas fiziskās aktivitātes, kuru laikā kartinga skolas dalībnieki attīsta savu fizisko sagatavotību, spēlējot sporta spēles, veicot rīta rosmi un citas fiziskas aktivitātes paralēli visas dienas garumā.

Šogad Kartinga skolu 333 veidos 12 nodarbības visas vasaras garumā. Nodarbības norisinās vienu reizi nedēļā, divās vecuma grupās: 8-9 un 14-18 gadus veciem bērniem nodarbības notiks pirmdienās; 10 – 13 gadus veciem bērniem nodarbības notiks otrdienās. Pirmā nodarbība paredzēta jau 1.jūnijā, bet noslēgums – augusta beigās.

Lai nometnes laikā nodrošinātu bērnu nokļūšanu uz sporta kompleksu 333, tiek nodrošināti arī transporta pakalpojumu par atsevišķu samaksu.

Uzziniet plašāku informāciju un piesakieties dalībai Kartinga skola 333 mājaslapā, rakstot e-pastu uz [email protected] vai zvanot uz +371 29493334.