PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 15. jūlijs

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Sākusies reģistrācija loģiskās domāšanas konkursam Bebr[a]s
Sākusies reģistrācija loģiskās domāšanas konkursam Bebr[a]s
Foto: Bebr[a]s
Kā ik gadu, arī šajā rudenī notiks starptautiskais loģiskās domāšanas konkurss 5.-12.klasei Bebr[a]s! Bebr[a]s ir vienīgais ārpusskolas aktivitāšu konkurss, kam nav nepieciešamas speciālas priekšzināšanas, tādēļ piedalīties aicināts ikviens skolēns, neatkarīgi no sekmēm. Konkursa laikā skolēni, izmantojot loģisko un algoritmisko domāšanu, risina aizraujošus uzdevumus, kas interesantā veidā prezentē dažādus informātikas pamatprincipus un teorijas.

Konkurss ik gadu pulcē teju 3 miljonus skolēnu no 56 valstīm visā pasaulē. Pērn konkursā piedalījās skolēni no 359 Latvijas skolām. Būsim ļoti priecīgi, ja arī Jūsu skola būs viena no šā gada konkursa dalībniekiem!

Šogad konkurss norisināsies tiešsaistē no 8. līdz 28. novembrim. Bebr[a]s iespējams pieteikties gan individuāli, gan kopā kā klasei.

Reģistrētajiem dalībniekiem konkursa norises periodā būs pieejami uzdevumi, kā arī treniņversija ar iepriekšējā gada uzdevumiem. Uzdevumi jāizpilda vienu reizi, to izpildei izvēloties sev ērtu laiku. Uzdevumus katrs skolēns pilda individuāli, pie sava datora, pieslēdzoties konkursa sistēmai.

Katrai vecuma grupai (5.-6.klase, 7.-8.klase, 9.-10.klase, 11.-12.klase) būs 15 dažādas grūtības uzdevumi, kuru izpildei dotas 35 minūtes.

Skolēni ar labākajiem rezultātiem tiks aicināti piedalīties konkursa otrajā kārtā un apbalvošanas pasākumā!

Reģistrēties un uzzināt vairāk par Bebr[a]s.

Reģistrācija līdz 2. novembrim!

Reklāmraksts