Piedaloties pozitīvā labdarības skrējienā caur Vecrīgu, tiks ziedoti līdzekļi  rehabilitācijai bērniem ar kustību traucējumiem. Par Ziemassvētku vecīšu tērpu ziedotājiem nav jāuztraucas – to ikviens pirms skrējiena saņems bez maksas.

Pieteikšanās skrējienam interneta vietnē jau rit pilnā sparā. Individuālajiem dalībniekiem ziedojums ir 15 eiro, savukārt skolēniem virs 12 gadiem un studentiem ziedojums ir 10 eiro. Ģimeņu un komandu dalībai skrējienā būs īpaša cena. Bērniem dalība ir bez maksas. Reģistrēties labdarības skrējienam varēs arī tā norises dienā Doma laukumā, sākot no plkst. 10.30.

Simbolisko, labdarībai veltīto 1,5 kilometru garo distanci gan pieaugušie, gan bērni kopā ar saviem vecākiem, gan arī saimnieki ar saviem suņiem aicināti veikt skrienot vai ejot. Visi dalībnieki pēc skrējiena tiks apbalvoti ar medaļām un kārumiem no Skrīveru saldumiem un Rīgas Piena kombināta. Ātrākie no viņiem saņems balvas no Radisson Blu Daugava Hotel, savukārt atraktīvākais Ziemassvētku vecītis saņems īpašu pārsteigumu no Tallink Hotel Riga.

Balvas no Hill`s Pet Nutrition sarūpētas arī ikvienam sunim - dalībniekam, bet īpašs pārsteigums sagaida oriģinālākā suņa kostīma īpašnieku.

Labdarības skrējiena laikā Ziemassvētku vecīšus un visus klātesošos izklaidēs un uzmundrinās pasākuma vadītājs Valters Krauze un koris Balsis Inta Teterovska vadībā.

Pozitīvām emocijām piepildītais Rīgas Starptautiskā Rotari kluba sadarbībā ar Ziedot.lv organizētais Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens norisināsies jau devīto reizi. Par saziedotajiem līdzekļiem bērni ar kustību traucējumiem varēs apmeklēt rehabilitācijas kursu ar speciālu gaitas robotu G-EO System, tādējādi palielinot iespējas patstāvīgi uzsākt kustības.

Astoņu gadu laikā Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienos pulcēti vairāk nekā 4500 dalībnieki, un kopumā saziedoti vairāk nekā 85 000 eiro tādiem labdarības projektiem kā enterālo maisījumu iegāde smagi slimu bērnu dzīvības uzturēšanai, reitterapijas nodarbībām, bāreņu patvēruma nama atbalstam, mobilajam bērnu veselības centram un smagi slimu bērnu māmiņu atbalstam.

Šogad Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiena mērķi sasniegt palīdzēs apdrošināšanas sabiedrība ERGO, radošā aģentūra Mēmais, sabiedrisko attiecību aģentūra Deep White, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš SIA, Igo Japiņa sporta aģentūra, Latvijas Futbola federācija, L-Ekspresis, Coffe Tower, Tim Kelly Group, Splashing Prezentreklāma, Nord-Exim, LiveRiga, un Granīts SIA.