PIESLĒDZIES E-KLASEI

Trešdiena, 2024. gada 22. maijs

Emīlija

Skola2030 piedāvā tiešsaistes konsultācijas visās mācību jomās
Skola2030 piedāvā tiešsaistes konsultācijas visās mācību jomās
Foto: Skola2030
Skola2030 arī šajā mācību semestrī piedāvā skolotājiem un skolu vadītājiem tiešsaistē sazināties ar mācību jomu ekspertiem, lai rastu atbildes uz neskaidriem jautājumiem, uzzinātu citu kolēģu pieredzi, kā arī dalītos ar savējo.

Konsultācijas notiek Zoom vidē, uz katru konsultāciju aicinām reģistrēties atsevišķi. Konsultāciju grafiks regulāri tiek atjaunots ŠEIT.

Tuvākie konsultāciju laiki:

•             09.03. plkst.15.00 Teātra māksla (1. - 9. klase) (Piedalās Skola2030 ekspertes Inga Krišāne un Zane Bēķe)

•             09.03. plkst. 16.00 Skolotāju pieredze teātra mākslas tematā "Etīde" (Piedalās Skola2030 ekspertes Inga Krišāne un Zane Bēķe)

•             09.03. plkst. 16.00 Bioloģija (pamatskola/modelēšanas prasme un citi jautājumi) (Piedalās Skola2030 dabaszinātņu mācību jomas vecākais eksperts Mihails Basmanovs un eksperte Lāsma Krastiņa)

•             10.03. plkst. 15.00 Sports un veselība (vidusskola) (Piedalās Skola2030 vecākās ekspertes Inese Bautre un Maija Priedīte)

•             11.03. plkst. 15.00 Literatūra (4. - 9. klase) (Piedalās Skola2030 ekspertes Inese Lāčauniece un Inga Krišāne)

•             11.03. plkst. 16.00 Sākumskola (mācību vide) (Piedalās Skola2030 vecākā eksperte Agrita Miesniece un eksperte Liene Jankovska)

•             11.03. plkst. 16.00 Fizikas mācību priekšmets vidusskolā (6.temats "Gravitācijas lauks un kustība", arī citi jautājumi) (Piedalās Skola2030 dabaszinātņu mācību jomas vecākais eksperts Mihails Basmanovs un eksperts Modris Šāvējs)

•             12.03. plkst. 14.00 Pirmsskola (Piedalās Skola2030 ekspertes Liene Rolanda un Aiga Jankevica)

•             12.03. plkst. 15.00 Sociālā un pilsoniskā mācību joma (vidusskola) (Piedalās Skola2030 sociālās un pilsoniskās mācību jomas vecākais eksperts Ansis Nudiens)

•             15.03. plkst. 16.00 Dabaszinātņu mācību joma (Piedalās Skola2030 dabaszinātņu mācības jomas vecākais eksperts Mihails Basmanovs)

•             15.03. plkst. 16:00 Mazākumtautības valoda un literatūra (Piedalās Skola2030 valodu mācību jomas vecākā eksperte Rita Kursīte, Jelgavas 5. vidusskolas un Rīgas 34. vidusskolas skolotāja Raisa Andžāne, Anastasija Vedela (Latvijas Universitāte), Rīgas 61. vidusskolas skolotāja Nataļja Mitrofanova)

•             16.03. plkst. 16.00 Dizains un tehnoloģijas (pamatskola) (Piedalās Skola2030 tehnoloģiju mācību jomas vecākā eksperte Madara Kosolapova)

•             17.03. plkst. 15.00 Sports un veselība (Piedalās Skola2030 vecākās ekspertes Inese Bautre un Maija Priedīte)

•             23.03. plkst. 16.00 Dizains un tehnoloģijas I vidusskolā/dalīšanās pieredzē (Piedalās Skola2030 tehnoloģiju jomas vecākā eksperte Madara Kosolapova un eksperte Evija Rozentāle)

•             24.03. plkst. 16.00 Dabaszinības pamatskolas posmā (4.3. Kā rodas un izplatās gaisma un skaņa, arī citi jautājumi) (Piedalās Skola2030 dabaszinātņu mācību jomas vecākais eksperts Mihails Basmanovs)

•             25.03. plkst. 16.00 Svešvalodas (Piedalās Skola2030 valodu jomas vecākās ekspertes Rita Kursīte un Vita Kalnbērziņa)

•             26.03. plkst. 14.00 Pirmsskola (Piedalās Skola2030 ekspertes Liene Rolanda un Aiga Jankevica)

Neskaidrību un jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu [email protected] vai zvanīt +371 66051907.