PIESLĒDZIES E-KLASEI

Trešdiena, 2024. gada 29. maijs

Maksis, Raivis, Raivo

Skolām ir iespēja pieteikties “Ghetto Games Skolu tūrei”!
Skolām ir iespēja pieteikties “Ghetto Games Skolu tūrei”!
Foto: Ghetto Games
Ghetto Games 14.sezona ir noslēgusies ar iespaidīgiem pasākumiem, veidojot ielu futbola turnīrus Eiropā un lielisku sezonu Latvijā! Ghetto Academy jeb Ghetto Akadēmijas dalībnieku skaits palielinās katru vasaru. Lai kopā ar jauniešiem pavadītu laiku un iepazīstinātu ar Ghetto Games kustību. Rudens un ziemas periodā Ghetto Games viesojas skolās, kur notiek aktīva sporta stunda, diskusijas un tiek sniegta informācija kā katrs Latvijas jaunietis var darboties Ghetto Games, neskatoties uz lokāciju, ikdienas aktivitātēm un vecumu.

Šobrīd, pēc pandēmijas laikā piedzīvotajiem ierobežojumiem, lielai daļai skolēnu komunicēt un atgriezties klātienes komunikācijā sagādā grūtības. Sports un lieliska atmosfēra kopīgā pasākumā šeit var nākt palīgā! Tik pat svarīgi ir būt arī aktīviem, jo sports pozitīvi ietekmē mentālo veselību! Tāpēc Ghetto Games piedāvā iespēju viesoties Latvijas skolās, lai pavadītu aktīvu sporta stundu, iepazītu Ghetto Games kustību un personību stāstus šajā kustībā. Protams, pastāstīt par iespēju jauniešiem darboties Ghetto Akadēmijā, kas ir neformālā jauniešu skola, kurā skolēni/jaunieši apgūst dzīves skolu!

Šī gada pieteikšanās notiek no 3.-11. septembriem. Pieteikties tiek aicināti skolēni no 4.-12.klasei kā arī pieteikuma anketa aicina skolēnus nofilmēt pieteikuma video! Video var demonstrēt skolas radošums!

2021.gadā Ghetto Games viesojās vairāk kā septiņās Latvijas skolās, no kurām jaunieši pēc tam aktīvi iesaistījās Ghetto Games Akadēmijā!

Šajā skolu tūrē viesosimies 14 Latvijas skolās, tāpēc skolas izaicinājums Jums!

Pieteikumu meklē šeit.

large_2cjq.jpg