PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 25. maijs

Anšlavs, Junora

10234.jpeg
Foto: nexusplexus / 123RF
Iesākot vasaru, jauniešiem ir iespēja piedalīties stāstu veidošanas bezmaksas darbnīcā Rīgas jauniešu centrā Kaņieris 11. jūnijā. 

Stāstu veidošanas darbnīca ir iespēja no 13 līdz 20 gadus veciem jauniešiem iegūt iemaņas stāstu veidošanā, kas noderēs ne vien skolā vai projektu konkursos, bet arī ikdienā veidojot sociālo tīklu – Facebook un Instagram ziņojumus.

Darbnīcas vadītājs būs perspektīvais režisors Reinis Spaile, kurš paguvis izveidot video klipus tādām grupām kā Carnival Youth un Instrumenti. Pasākumā būs iespēja tikties arī ar Latvijā populāriem Youtube.com vlogeriem, kuri dalīsies savā pieredzē un padomos.

Darbnīca notiks 2016. gada 11. jūnijā Rīgas jauniešu centrā Kaņieris, Ķengaragā, Kaņiera ielā 15, sākums plkst. 10.00.

Pasākuma laikā tiek nodrošinātas bezmaksas pusdienas un uzkodas.

Pieteikšanās notiek tiešsaistē

Rīgas jauniešu centrs Kaņierisir iespēju telpa Rīgas jauniešiem un viņu organizācijām, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību, informē Sarmīte Baltmane, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve.

Stāstu veidošanas darbnīca ir projekta Rādi Radīto! aktivitāte, kura tiek īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.