PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 28. maijs

Vilhelms, Vilis

7549.jpeg
Foto: hxdbzxy / 123RF
Trešo valstu valstspiederīgie - gan skolēni, gan pieaugušie - tiek aicināti pieteikties bezmaksas latviešu valodas un kultūras kursiem. 

Latviešu valodas kursi tiek īstenoti Eiropas Savienības (ES) projekta Esam rīdzinieki! izpildes gaitā, tie norisināsies no 2015.gada janvāra līdz jūnijam.

120 stundu kursi notiks divas reizes nedēļā, skolēniem - pēcpusdienās, bet pieaugušajiem - vakaros. Pieteikties aicināti arī nepilsoņi. Projekta laikā kursu dalībnieki apmeklēs arī muzejus, teātri, piedalīsies ekskursijās un iesaistīsies radošajās darbnīcās. Kursu noslēgumā pieaugušajiem būs iespējams bez maksas kārtot valsts pārbaudes eksāmenu Valsts izglītības satura centrā, informē Rīgas dome.

Pieteikuma anketa atrodama Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta interneta vietnē. Interesentiem pieteikuma anketa jānosūta uz e-pastu [email protected]. Pieteikties kursiem iespējams līdz 2015.gada 6.janvārim. 

Trešo valstu pilsoņi ir tādu valstu pilsoņi, kas nav ES dalībvalsts, Eiropas Ekonomikas zonas valsts vai Šveices pilsoņi, un bezvalstnieki, kuri likumīgi uzturas Latvijas teritorijā.

Projektu īsteno Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Rīgas Izglītības un informatīvi metodisko centru ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda (75%) un valsts budžeta līdzekļu (25%) finansējumu.