PIESLĒDZIES E-KLASEI

Ceturtdiena, 2025. gada 08. maijs

Staņislava, Staņislavs, Stefānija

5657.jpeg
Foto: 123RF Stock Photo
Šogad E-prasmju nedēļa norisināsies marta beigās - no 18.marta līdz 24.martam -, informēja Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA).

Šogad pasākums Latvijā norisināsies ceturto gadu. "E-prasmju nedēļas" organizēšanā jau iesaistījušies vairāk nekā 50 partneri no informāciju un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozares uzņēmumiem, valsts pārvaldes un nevalstiskā sektora.

Šogad E-prasmju nedēļa būs veltīta trīs galvenajām tēmām. Pirmā ir Digitālais piedzīvojums - dažādas aktivitātes senioriem, jauni e-pakalpojumi iedzīvotājiem u.c. Otrā ir E-prasmju portfelis - e-prasmes nodarbinātībai, mazo un mikro uzņēmumu apmācība IKT izmantošanā, jauniešu IKT zināšanu pilnveide un iesaiste darba tirgū, IKT karjeras dienas. Trešā tēma ir Mana digitālā vide - drošība un datu aizsardzība internetā, sociālie tīkli un digitālie mediji, elektroniskās identifikācijas kartes, virtuālais e-paraksts u.c.

Nedēļas laikā norisināsies arī dažādi konkursi, sacensības un aktivitātes, kas paredzētas jauniešiem. 2012.gada E-prasmju nedēļā piedalījās vairāk nekā 36 000 dalībnieku, tika iesaistīti vairāk nekā 200 partneru - ministrijas, nozaru uzņēmumi, pašvaldības, skolas, bibliotēkas, kā arī norisinājās 890 dažādi pasākumi visos Latvijas novados, un bija iespēja pasākumiem sekot interneta tiešraidēs.

Vairāk informācijas par nedēļu pieejams interneta mājaslapā www.eprasmes.lv.