PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 14. aprīlis

Gudrīte, Strauja

9758.jpeg
Foto: Publicitātes foto.
Pirmdien, 11.aprīlī, tiek atklāta pieteikšanās vērienīgam jauniešu konkursam ZZ Talanti, kas šogad pirmo reizi izvērsīsies Baltijas līmenī.

Konkursa galvenais mērķis ir atrast talantīgus jauniešus, palīdzēt viņiem parādīt sevi visai sabiedrībai un sniegt viņiem atbalstu sava talanta attīstībai un izaugsmei. Šogad konkurss pirmo reizi izvērsīsies Baltijas līmenī – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas jaunie talanti cīnīsies par 1000 eiro balvu un viedtālruņiem no Huawei.

Konkursā tiek aicināti piedalīties visi bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 20 gadiem, kuri mācās 1. - 12. klasē. Dalībnieki var startēt vienā no trijām kategorijām: mūzika, dejas un brīvā kategorija, kurā var pieteikt jebkādu talantu, ko iespējams nodemonstrēt uz skatuves – akrobātika, keramika, ekstrēmie sporta veidi,  var pārsteigt žūriju arī ar iluzionistu trikiem, komisko uzstāšanos un citiem talantiem.

Pieteikties konkursam var no 11. aprīļa līdz 2. maijam. Bobe.me mājaslapā ir jāaizpilda pieteikuma anketa un jāiesūta līdz 5 minūšu garš video, kurā redzams jaunieša talants. Dalībniekiem nav obligāti jāgatavo speciāls video pieteikums, tā vietā var izmantot jau esošu video no Youtube vai Vimeo konta, kurā ir redzams jaunieša talants. Pirmo atlases kārtu veiksmīgi izgājušie video tiks publicēti tiešsaites balsošanai. Pusfinālistus noteiks gan balsošanas rezultāti, gan arī žūrijas vērtējums. Pusfināla klātienes atlase norisināsies Rīgā, 21. maijā, kur talantīgu bērnu un jauniešu sniegumu vērtēs profesionāla žūrija. Labākie tiks uz lielo finālu, kas notiks maija beigās ZZ Festivāla ietvaros, noskaidrojot ZZ Talantu balvu ieguvējus.

Žūrija, kuras sastāvā ietilps sabiedrībā pazīstamas personības un Latvijā cienīti talanti, vērtēs dalībnieka talantu, tā potenciālu, motivāciju tālākiem sniegumiem un pamatojumu par atbalsta nepieciešamību. Protams, tiks vērtēta arī harizma, degsme un  spēja demonstrēt talantu auditorijas priekšā. Plašāku informāciju par pieteikšanos konkursam, vērtēšanas kritērijiem un balvām var atrast pievienotajā nolikumā, kā arī Bobe.me vaiZZ Čempionāta mājaslapā.