PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 26. februāris

Aurēlija, Evelīna, Mētra

Studenti aicina vidusskolēnus piedalīties neformālā konferencē “Rosinātava”
Studenti aicina vidusskolēnus piedalīties neformālā konferencē “Rosinātava”
Foto: Biznesa augstskola Turība
5.februārī kultūras centrā “Siguldas devons”, Siguldā, Pils ielā 10, notiks neformāla konference vidusskolēniem “Rosinātava”, kurā sabiedrībā pazīstamas personības dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem, aicinot vidusskolēnus noticēt sev, savām iespējām un nākotnei Latvijā.

Šī ir lieliska iespēja vidusskolēniem nostiprināt redzējumu savai nākotnes profesijai, kā arī interaktīvi un izglītojoši piepildīt savu dienu. Pasākuma tēmas “Nereālā realitāte” ietvaros savos pārgalvīgajos, taču ārkārtīgi veiksmīgajos pieredzes stāstos dalīsies sabiedrībā zināmas personības – pasākumu rīkotāja, TV dīva un raidījumu vadītāja Gundega Skudriņa, festivāla “Playground” idejas autore un ūdens parka “333” vadītāja Sibilla Šlēgelmilha, improvizators un pasākumu vadītājs Marģers Majors, aktieris un mūziķis Kristaps Rasims un daudzi citi.

“Mūsdienu piedāvājumā apmaldīties nav sarežģīti, ne visiem vidusskolēniem ir skaidrs un pārdomāts virziens kurp doties, absolvējot vidusskolu, tieši tāpēc šāda veida pasākumi ir ārkārtīgi motivējoši, nozīmīgi un izvēli izdarīt veicinoši!” stāsta organizatoru pārstāve Evelīna Valtere.

Konferences laikā jauniešiem būs iespēja uzzināt, kā šķietami nereālas idejas un plānus padarīt pavisam reālus. Visas dienas garumā notiks vairāki sarunu un diskusiju bloki, viedokļu apmaiņas, kā arī interaktīvas un radošas nodarbības un improvizācijas teātra priekšnesumi.

“Daudz atbildes uz jautājumiem ir meklējamas mūsos pašos. Es pārsvarā tās saņemu, kad esmu pilnīgā mierā vai tieši pretēji - tālu ārpus savas komforta zonas. Fiziski, emocionāli, garīgi. Tas viss ir vienots. Tāpēc jāiegulda liels darbs, lai nenošķirtu abas lietas, bet turētu visu kopā, attīstot kā vienu veselums. Mēs katrs esam maziņš kosmoss un nemitīgi ir, ko atklāt. Un tur arī ir tā burvība – bezgalīgā attīstībā,” “stāsta viena no šī gada rosinātājām, festivāla “Playground” idejas autore, ūdens parka “333” vadītāja Sibilla Šlēgelmilha. Viņa būs viena no drosmīgajiem, kas jauniešiem atklās savu veiksmes stāstu, daloties pieredzē arī par kļūdām un neveiksmēm, kas gadās ikviena ceļā.

Konference tapusi pēc Biznesa augstskolas “Turības” studentu iniciatīvas un tajā aicināti piedalīties vidusskolēni no visas Latvijas. Plašāka informācija par pasākumu atrodama mājaslapā. Dalība pasākumā ir bezmaksas.