PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 17. jūnijs

Artis, Artūrs

Tartu akvaparkā "Aura" atklāta jauna ģimenes zona
Tartu akvaparkā "Aura" atklāta jauna ģimenes zona
Foto: Akvaparks Aura
Tartu akvaparkā "Aura" atklāta jauna ģimenes zona, kur pieejama ūdens zona ar spēļu galdu, tropu un tuksneša istabas un unikāla lietus istaba.

"Aura" akvaparkā‒spa izveidota lielākā bērniem paredzētā ūdensatrakciju zona Dienvidigaunijā. Jaunā akvaparka ģimenes zona izbūvēta uz terases, kopumā akvaparka platība šobrīd pārsniedz 1000 kvadrātmetru. 

"Apmeklētāji no Latvijas gadu gaitā iemīļojuši "Aura" akvaparka piedāvājumu – ik gadu daļa mūsu viesu ir ģimenes no Latvijas. Rūpējoties par dažāda vecuma apmeklētājiem, akvaparka "Aura" jaunā ģimenes zona veidota tā, lai tajā ērti varētu atpūsties pieaugušie ar dažāda vecuma bērniem," stāsta akvaparka "Aura" vadītāja Kairita Mato. "Bieži vien akvaparka apmeklētāji pēc ilgākas laika pavadīšanas ūdenī ilgojas pēc vietas, kur sasildīties. Tagad to var darīt tuksneša un tropu telpā. Savukārt Igaunijā unikālajā lietus istabā apmeklētāji var izbaudīt dažādus lietus veidus – no miglaina sēņu lietus līdz tropiskai vētrai."

Ģimenes zonas tuksneša istabas apmeklētāji var izjust tuksneša augstākās temperatūras ar smilšu kāpām fonā. Telpas temperatūra ir 70‒75 °C, gaisa mitrums – 40‒50 %. Unikālajā lietus telpā apmeklētāji var izbaudīt atsvaidzinošu sēņu lietu priežu meža atmosfērā, kā arī rudens un tropu vētras lietavas. Savukārt jaunās tropu telpas gaiss ir patīkami silts – 40‒45 °C, gaisa mitrums 80‒90 %.

Jaunā ģimenes zona pieejama visiem akvaparka "Aura" un pirts centra apmeklētājiem pirmdienās‒ceturtdienās no plkst. 12.00 līdz 22.00 un piektdienās‒svētdienās, kā arī Igaunijas valsts brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 22.00.

Akvaparka "Aura Keskus" piebūves celtniecība finansēta kā daļa no Eiropas Savienības atbildes reakcijas uz Covid-19 pandēmiju. Projekta kopējās izmaksas ir vairāk nekā 1,1 miljons eiro. Projekta finansējums 195 195 eiro apmērā saņemts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda "Tūrisma nozares produktu attīstības atbalsts".

Plašāka informācija par akvaparku "Aura" un tā piedāvājumu apmeklētājiem no Latvijas pieejama tīmekļvietnē šeit.

Reklāmraksts