PIESLĒDZIES E-KLASEI

Trešdiena, 2024. gada 22. maijs

Emīlija

Aiz katra no mums ir skolotājs. Pastāsti par savējo
Aiz katra no mums ir skolotājs. Pastāsti par savējo
Foto: pexels
Sagaidot Skolotāju dienu, kas tiks atzīmēta 6.oktobrī, ikviens laika posmā no 1. oktobra līdz 6. oktobrim aicināts piedalīties tiešsaistes zibakcijā "Aiz katra no mums ir skolotājs. Pastāsti par savējo".

Lai piedalītos Skolotāju dienas zibakcijā, jānofotografējas ar savu skolotāju, saņemot viņa piekrišanu, vai savā fotoarhīvā jāatrod jau iepriekš uzņemta fotogrāfija no saviem skolas vai studiju laikiem. Šo fotogrāfiju kopā ar īsu piebildi, kā šis skolotājs mainījis jūsu kā skolēna dzīvi, laika posmā no 1. oktobra līdz 6. oktobrim jāpublicē savos sociālos tīklos, pievienojot tēmturus #superskolotājs #pastāstiparsavējo. Pēc Skolotāju dienas spilgtākie fotomirkļi tiks apkopoti "Facebook" lapā @superskolotajiem, ļaujot ikvienam iepazīt skolotājus, kas kādam mainījuši dzīvi, vienotā fotogalerijā.

"Aiz katra no mums ir kāds skolotājs, kuram ir īpaša loma mūsu dzīvē. Lai mudinātu novērtēt skolotāja kā profesijas nozīmi ikviena cilvēka dzīvē, aicinām pateikt paldies savas dzīves svarīgākajiem skolotājiem," zibakcijā rosina iesaistīties Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes asociētā profesore Ieva Margeviča-Grinberga.

Pasaules skolotāju diena ir starptautiski atzīmējama diena, kas Latvijā tiek atzīmēta oktobra pirmajā svētdienā, kas šogad ir 6. oktobris.