Pieteikšanās studijām sākusies Rīgas Stradiņa universitātē, Latvijas Kultūras akadēmijā, Latvijas Jūras akadēmijā un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Tāpat reflektantus gaida Ekonomikas un kultūras augstskola, Transporta un sakaru institūts, kā arī Latvijas Kristīgā akadēmija.

Uzņemšana sākusies arī Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžā, Rīgas uzņēmējdarbības koledžā, Alberta koledžā un Juridiskajā koledžā.

Pieteikšanās termiņi studijām šajās izglītības iestādēs ir atšķirīgi. Ar minēto augstskolu un koledžu uzņemšanas termiņiem un kārtību detalizēti iespējams iepazīties nacionālajā izglītības iespēju datubāzē www.niid.lv.

Savukārt rīt, 2.jūlijā, sāksies pieteikšanās studijām vēl 11 izglītības iestādēs, kurām elektroniski portālā Latvija.lv pieteikties bija iespējams jau no 25.jūnija.

Rīt uzņemšana sāksies Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Banku augstskolā, Daugavpils Universitātē, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā, Liepājas Universitātē, Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Rēzeknes Augstskolā, Ventspils Augstskolā un Vidzemes Augstskolā.