PIESLĒDZIES E-KLASEI

Ceturtdiena, 2024. gada 30. maijs

Lolita, Vitolds

8921.jpeg
Foto: hxdbzxy / 123RF
Šī gada 31.jūlijā slēgs Mētrienas pamatskolu, kurā šajā mācību gadā četrās apvienotajās klasēs mācās 27 skolēni un 33 pirmsskolas audzēkņi, liecina Madonas novada pašvaldības domes sēdē pieņemtais lēmums.

Juridiski Mētrienas pamatskolas pamatizglītības programmu (1.-9.klase) īstenošanu nodos Praulienas pamatskolai, taču tas neierobežo skolēnus un viņu vecākus brīvi izvēlēties mācību iestādi izglītības turpināšanai arī citur, informē aģentūra LETA.

Savukārt Mētrienas pamatskolas pirmsskolas izglītības programmas īstenošana tiks nodota Praulienas pagasta pirmsskolas izglītības iestādei "Pasaciņa", saglabājot pirmsskolas grupu darbību līdzšinējā vietā, Centra iela 5, Mētrienā.

"Domājot par Mētrienas pamatskolas darbiniekiem, pašvaldības rīcība būs saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto kārtību, nodrošinot gan kompensāciju izmaksas, gan piedāvājot citas darba iespējas," informē Madonas novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne.

Viņa stāsta, ka maijā lūgs informāciju par izglītības iestādēm, ko izvēlējušies skolēni un viņu vecāki, lai varētu palīdzēt sakārtot jautājumus par turpmāko izglītošanos, sniegtu atbalstu neskaidrību gadījumā, kā arī sadarbībā ar Mētrienas pagasta pārvaldi risinātu jautājumu par skolēnu pārvadājumu organizēšanu nākamajā mācību gadā.