PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. aprīlis

Georgs, Jurģis, Juris

Ventspils Augstskola šogad uzņems studentus 320 budžeta vietās
Ventspils Augstskola šogad uzņems studentus 320 budžeta vietās
Foto: Ventspils Augstskola
Uzņemšana Ventspils Augstskolā (VeA) sāksies 28. jūnijā, un šogad topošie studenti varēs kandidēt uz rekordlielu valsts finansēto budžeta vietu skaitu - 320! VeA Informācijas tehnoloģiju, Ekonomikas un pārvaldības un Tulkošanas studiju fakultātes moderni aprīkotā studiju vidē un pieredzējušu docētāju vadībā piedāvā studijas visos līmeņos - 15 studiju programmās.

Valsts finansētas budžeta vietas pieejamas visās fakultātēs, un lielākais to skaits būs IT fakultātes studiju programmās, kas jau vairākus gadus piesaistījušas lielu studētgribētāju skaitu darba tirgū pieprasītajās profesijās. Par Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studiju kvalitāti vislabāk stāsta tās studenti, kuri ar lieliem soļiem dodas uz priekšu, attīstot savu uzņēmējdarbību. Piemēram, programmas “Jaunuzņēmumu vadība” studenti ieguvuši grantu, lai attīstītu savu veselīgo uzkodu biznesu. Tulkošanas studiju fakultāte turpina strādāt pie nemitīgiem papildinājumiem programmā “Tulkošana”, lai topošajiem valodu zinātājiem spētu sniegt tehnoloģiju laikmetam atbilstošas prasmes tulkojumzinātnē.

Studiju vide VeA kļuvusi vēl draudzīgāka jaunajiem speciālistiem. Gatavojoties jauno studentu pieplūdumam, noslēgusies rekonstrukcija VeA A korpusā, jaunu tehniku saņēmušas VeA mācību laboratorijas un auditorijas, kas ir gatavas jaunos speciālistus mācīt gan klātienē, gan attālināti. Tāpat, sekojot esošo studentu ierosinājumam, jau septembrī studenti varēs visu aktuālo studiju informāciju atrast VeA mobilajā lietotnē “VeApp”, padarot studiju plānošanu ērtāku.

Uzņemšana VeA sāksies 28. jūnijā portālā Latvija.lv. Aktuālā informācija par Ventspils Augstskolas studiju programmām un pieteikšanās gaitu atrodama mājaslapā venta.lv, kā arī ērtā veidā lasāma VeA studiju iespēju bukletā.

Reklāmraksts