Valsts finansētas budžeta vietas pieejamas visās fakultātēs, un lielākais to skaits būs IT fakultātes studiju programmās, kas jau vairākus gadus piesaistījušas lielu studētgribētāju skaitu darba tirgū pieprasītajās profesijās. Par Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studiju kvalitāti vislabāk stāsta tās studenti, kuri ar lieliem soļiem dodas uz priekšu, attīstot savu uzņēmējdarbību. Piemēram, programmas “Jaunuzņēmumu vadība” studenti ieguvuši grantu, lai attīstītu savu veselīgo uzkodu biznesu. Tulkošanas studiju fakultāte turpina strādāt pie nemitīgiem papildinājumiem programmā “Tulkošana”, lai topošajiem valodu zinātājiem spētu sniegt tehnoloģiju laikmetam atbilstošas prasmes tulkojumzinātnē.

Studiju vide VeA kļuvusi vēl draudzīgāka jaunajiem speciālistiem. Gatavojoties jauno studentu pieplūdumam, noslēgusies rekonstrukcija VeA A korpusā, jaunu tehniku saņēmušas VeA mācību laboratorijas un auditorijas, kas ir gatavas jaunos speciālistus mācīt gan klātienē, gan attālināti. Tāpat, sekojot esošo studentu ierosinājumam, jau septembrī studenti varēs visu aktuālo studiju informāciju atrast VeA mobilajā lietotnē “VeApp”, padarot studiju plānošanu ērtāku.

Uzņemšana VeA sāksies 28. jūnijā portālā Latvija.lv. Aktuālā informācija par Ventspils Augstskolas studiju programmām un pieteikšanās gaitu atrodama mājaslapā venta.lv, kā arī ērtā veidā lasāma VeA studiju iespēju bukletā.

Reklāmraksts