PIESLĒDZIES E-KLASEI

Ceturtdiena, 2024. gada 18. jūlijs

Rozālija, Roze

Koki runā
Koki runā
Foto: Nacionālais botāniskais dārzs
Nacionālais botāniskais dārzs Zinātnieku naktī, 29.septembrī, no plkst. 18.00 līdz 21.00, aicina uz izzinošu pastaigu dārzā "Koki runā".

Taka izveidota dārza dendrārijā jeb arborētumā. Ierasts, ka dendrārija kolekcijas apmeklētājus priecē diennakts gaišajā laikā, taču šoreiz taka īpaši pielāgota izziņai līdz ar krēslas iestāšanos. Neaizmirstiet uzlādēt savus mobilos telefonus, jo tie būs nepieciešami izziņas procesā! Noderēs arī ērti apavi un piemērots apģērbs.

Un tas nav viss! Tajā pat laikā, no plkst. 18.00 līdz 21.00, plaši tiks atvērtas arī Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” durvis, lai ikvienam būtu iespēja novērtēt, kādi aktuāli pētījumi tiek mežzinātnes institūtā un kā zinātnieku radītās zināšanas tiek ieviestas praksē.

Semināri, paneļdiskusija, izstādes un dažādas izziņas un radošās pieturas – tas viss vienā vakarā.  Turklāt šoreiz ne tikai LVMI “Silava” centrālajā ēkā, Rīgas ielā 111, bet arī "Klimatmājā, Meža ielā 2A.

Dalība pasākumos bez maksas.

ZN 2023 plakāts.png

Pasākums notiek topošā vides izglītības centra “Botania” izglītojošo pasākumu ietvaros, kura izveide Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī tiek veikta Kohēzijas fonda līdzfinansēta projekta “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” ietvaros.

Projekta Nr. 5.4.2.2/17/I/002 “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” mērķis ir valsts vides monitoringa un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības vides pārvaldībā veicināšana, pilnveidojot par valsts vides monitoringu un kontroli atbildīgo iestāžu un nacionālas nozīmes vides izglītības un informācijas centru tehnisko nodrošinājumu, kā arī īstenojot sabiedrības iesaistes pasākumus.

Reklāmraksts