Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs palīdzēs izstrādāt katram vecumam piemērotāko piedzīvojuma maršrutu un noorganizēt ekskursijas gida pavadībā.

Interesantākie piedāvājumi apkopoti "Skolēnu ekskursiju ceļvedī 2023".

Izmēģiniet spēku un veiklību piedzīvojumu trasēs

Sajūtiet komandas garu un drauga izpalīdzīgo roku, kopā dodoties azartiski sportiskā piedzīvojumā “Jūrmalas Tarzāns” un “Jūrmalas Tīklu parks” trasēs Dzintaru mežaparkā vai jautrā un slapjā piedzīvojumā “Līvu akvaparks”.

Atklājiet Jūrmalu orientēšanās spēlēs

Iepazīstiet Jūrmalu, dodoties aizraujošos un izzinošos pārgājienos pa pilsētu, izmantojot karti ar uzdevumiem un meklējiet kontrolpunktus pilsētas vidē – Bulduros, Majoros un Kauguros.

Uzziniet Raiņa un Aspazijas  mīlestības stāstu

Jūrmala ir vieta, kur Rainis un Aspazija pavadīja lielu savas dzīves daļu. Apmeklējiet tematiskās ekskursijas, piedalieties nodarbībās vai dodieties pārgājienā pa šo izcilo dzejnieku dzīves un mīlestības vietām.

Ieskatieties vēstures logos

Iepazīstiet Jūrmalas vēsturi, apmeklējot Jūrmalas muzeju un atjaunoto Ķemeru kūrorta parku, kur atrodas viens no Latvijas arhitektūras pieminekļiem – ūdenstornis. Ūdenstornim ir divas skatu platformas – 12 metrus un 42 metrus augstas; tajā ir ierīkota arī izstāžu zāle, kur var apskatīt interesantu ekspozīciju par Ķemeru kūrorta attīstību. Pēc tam dodieties uz jaunatklāto Kauguru parku, kur piknika zonā varat sarīkot pusdienu pauzi un jautri pavadīt laiku rotaļu un trenažieru laukumos vai skeitparkā.

Pieskarieties mākslai, kas nav garlaicīga

Vai zinājāt, ka mākslas muzejs nav tikai klusums, vecas gleznas vai eksponāti stikla vitrīnās? Muzejs var būt arī vieta interesantai un aizraujošai laika pavadīšanai! Jūrmalā ir vairākas unikālas mākslas galerijas, piemēram, “Inner Light” ar luminiscējošām gleznām un mākslas stacija “Dubulti” – vienīga mākslas telpa Eiropā, kas izveidota funkcionējošā dzelzceļa stacijā.

Dodieties pārgājienā pa Jūrmalas dabas takām

Apmeklējiet Ragakāpas dabas parku un ieskatieties seno latviešu zvejnieku sētā Jūrmalas Brīvdabas muzejā, kur vēsturiskās ēkas un būves ir atvestas no visas Latvijas. Interesanta vieta pārgājieniem ir arī Ķemeru nacionālais parks – izvēlieties pastaigu pa kādu no dabas takām, izstaigājiet purvus ar speciālajām purva kurpēm, uzkāpiet Slokas ezera skatu tornī un organizējiet neaizmirstamu pikniku kādā no dabas taku pikniku zonām.

Vairāk informācijas par Jūrmalu un ekskursiju organizēšanu:

Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs

www.visitjurmala.lv

+371 67147900