PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 22. jūnijs

Laimdots, Laimiņš, Ludmila

Stilīgi un mūsdienīgi apavi skolai
Stilīgi un mūsdienīgi apavi skolai
Foto: pexels
Bērni lielu dienas daļu pavada skolā, tāpēc ir svarīgi izvēlēties tādus apavus, kas būs gana ērti, praktiski un stilīgi.

Mājas čībās pa skolu gluži staigāt nevar, tāpēc ir jāatrod tādi apavi, kas patiktu pašam bērnam, atbilstu viņa ģērbšanās stilam, kā arī būtu pietiekami kvalitatīvi un komfortabli, piemēram, Nike air force, kas šobrīd ir modē.

Kāda veida apavus labāk izvēlēties ikdienai?

Ikdiena skolā var būt nogurdinoša, tāpēc ir labi izvēlēties atbilstošus un ērtus apavos, kuros bērns varēs ērti staigāt visu dienu. Ieteicams izvēlēties kvalitatīva materiāla elpojošus apavus, lai bērnu kājas nesasvīst, kā arī paši apavi nokalpo ilgāku laiku. Sportiskā stila jeb brīvā stila apavi ir ideāls risinājums, lai dotos uz skolu. Mūsdienās ir pieejami visdažādākā dizaina sporta apavi, tāpēc var atrast gan bērnam tīkamu krāsu, dizainu un modeli. Jauniešu vidū pēdējā laikā populāri ir Nike air force apavi, kuri ir ražoti no ādas imitācijas un tekstila, kas ir lielisks materiāls ikdienai. Tā kā bērni bieži vien skraida, spēlējas un nedomā par apaviem, tad šāda materiāla apavi būs izturīgāki. Sporta apavos bērni jutīsies ērti, kā arī šie apavi ir universāli, jo tos var vilkt pie dažādu stilu apģērba. Paši bērni arī bieži vien dod priekšroku tieši sportiskā stila apaviem, nevis klasiskām kurpēm.

Kādas krāsas un dizaina apavi ir piemērotāki skolai?

Mūsdienās brīvā stila apavu klāsts ir milzīgs. Veikalos ir atrodami snīkeri, kedas, botas un dažādu citu stilu apavi. Katrs bērns noteikti ir iecienījis kādu no šiem apavu veidiem. Apavu krāsas izvēle nav mazsvarīga, jo krāsu piedāvājums ir milzīgs. Izvēloties klasiska stila un krāsas apavus – melnus, baltus, bēšus, brūnus – būs viegli šos apavus pieskaņot pie jebkura bērna apģērba. Tomēr nedrīkst aizmirst par to, ka bērnu pēdas aug ļoti ātri, tāpēc, visticamāk, visai drīz būs jāiegādājas jauns apavu pāris, jo no vecajiem apaviem bērns būs izaudzis. Tāpēc droši var eksperimentēt ar dažādām krāsām. Koši, krāsaini, neona krāsu apavi noteikti liks bērnam izcelties. Tāpat arī apavi ar košiem rakstiem vai aplikācijām būs laba izvēle. Krāsaini apavi būs arī praktiskāka izvēle, jo, piemēram, tik ļoti iecienītie baltie sporta apavi, kas izskatās stilīgi, ne vienmēr ir tik praktiska izvēle, jo tie būs regulāri jātīra, lai tie saglabātu savu baltumu.

pexels-julia-m-cameron-4144101.jpg

Reklāmraksts