PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 22. jūlijs

Marija, Marika, Marina

AFS meklē viesģimenes vidusskolas vecuma jauniešiem nākošajam mācību gadam
AFS meklē viesģimenes vidusskolas vecuma jauniešiem nākošajam mācību gadam
Foto: AFS

Viesskolēna uzņemšana ģimenē ir brīnumains kultūras ceļojums visai ģimenei, kas ļauj iepazīt citu kultūru, tradīcijas, valodu un paradumus! Atveriet savas mājas durvis un ļaujiet pie sevis atnākt citai kultūrai!

2024. gada augustā Latvijā ieradīsies 30 viesskolēni no dažādām pasaules valstīm un AFS starpkultūru apmaiņas trimestra vai gada programmu ietvaros mācīsies vidusskolās visā Latvijā. Lai notiktu veiksmīgāka valodas apguve un jauniešu adaptācija Latvijas vidē, viesskolēni dzīvo viesģimenēs un mācās vietējās skolās.

2024. / 2025.m.g. viesskolēnus var iepazīt AFS Latvija mājaslapā.

Viņi ir tik dažādi! Ar atšķirīgu dzīves pieredzi, ikdienas paradumiem un hobijiem. Muzikāli, sportiski, mākslinieciski, aktīvi un mieru mīloši! Ierodoties Latvijā visi jaunieši būs vecumā no 15 līdz 18 gadiem.

Šobrīd savas viesģimenes gaida vēl jaunieši no Itālijas, Francijas, Beļģijas, Turcijas un ASV!

Ko par viesskolēna uzņemšanu saka viesģimene, kuras ģimenē dzīvojuši jaunieši no Meksikas, Itālijas, Vācijas un Turcijas!? Viesģimenes pieredzes stāstus var lasīt šeit: viesmammas stāsts un viesmāsas stāsts.

Ja Jūsu ģimenē ir brīva gultasvieta, iespēja nodrošināt skolēnu ar ēdināšanu, pieņemt viņu kā savu ģimenes locekli un viesvecākiem ir vismaz 25 gadi, aicinām kļūt par AFS viesģimeni un iegūt patiešām neatsveramu pieredzi. Angļu valodas zināšanas viesģimenes locekļiem nav obligātas.

AFS Latvija aicina pieteikties viesmīlīgās Latvijas ģimenes! Ja jums interesē citas kultūras un valodas, vēlaties paplašināt redzesloku un iegūt starptautiskus kontaktus, parādīt viesbērnam labāko no mūsu paradumiem, tradīcijām un būt “otrā ģimene” programmas laikā, gaidām pieteikumu AFS Latvija mājaslapā vai ziņu e-pastā, pēc kuras saņemšanas, ar Jums sazināsies AFS pārstāvji, lai pastāstītu vairāk.

Par AFS viesģimeni var kļūt jebkur Latvijā – gan mazā ciemā vai pagastā, gan Rīgas vai reģionu centros. Galvenais, lai ģimene ir atvērta citas kultūras ienākšanai savās mājās un vēlas dalīties savas ģimenes ikdienā ar viesskolēnu!

Programmas laikā Jums palīdzēs atbalsta personu tīkls – AFS brīvprātīgie – tie ir gan jauni draugi viesskolēniem, gan padomdevēji situācijās, kad viesskolēniem vai viesģimenēm nepieciešama papildu palīdzība.

Pieteikšanās anketa, lai kļūtu par viesģimeni, meklējama AFS Latvija mājaslapā.

 

„AFS Latvija” Starpkultūru programmas

+371 67280646

[email protected]

www.afs.lv

Esam arī Facebook, Instagram un TikTok!

Reklāmraksts