PIESLĒDZIES E-KLASEI

Piektdiena, 2024. gada 14. jūnijs

Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Foto: lv.elis.com/lv

Pērn Saeimā nonāca iedzīvotāju rosināta iniciatīva visās Latvijas izglītības iestādēs nodrošināt pieejamību bezmaksas higiēnas precēm – paketēm un tamponiem. Patlaban Veselības ministrijā jau ir izstrādāti Ministru kabineta noteikumu grozījumi, kas paredz, ka skolām būs jānodrošina arī šādas higiēnas preces un tam tiks atvēlēts arī valsts budžeta finansējums. Raksta turpinājumā uzziniet vairāk par vienu no inovatīvākajiem un mūsdienīgākajiem risinājumiem šī mērķa realizēšanai

Citu valstu veiksmīgā pieredze

Skotija ir pirmā valsts pasaulē, kur meitenēm un sievietēm bez maksas tiek nodrošinātas  higiēniskās paketes un tamponi. Intīmā higiēna ir personisks un jutīgs temats, turklāt jāņem vērā arī sociālekonomiskie faktori – daļa iedzīvotāju nemaz nevar atļauties iegādāties paketes vai tamponus. Skotijā šī iniciatīva ir ieviesta, lai izskaustu “higiēnas produktu nabadzību”, līdz ar to higiēnas preces ir brīvi pieejamas dažādās publiskās vietās – skolās, universitātēs, bibliotēkās, aktīvās atpūtas centros un citviet.

Ērts, efektīvs un videi draudzīgs risinājums

Personīgā higiēna ir ļoti būtiska, jo īpaši menstruāciju laikā. Lai meitenes spētu bez problēmām apmeklēt skolu un pilnvērtīgi piedalīties mācību procesā, neuztraucoties par pakešu vai tamponu neesamību, starptautiskais uzņēmums “Elis” piedāvā lielisku risinājumu gan skolniecēm, gan arī skolu darbiniecēm.

“Ladybox” pakešu un tamponu turētājs ir pavisam jauns risinājums, kas radīts, ņemot vērā meiteņu un sieviešu vajadzības menstruāciju laikā. Tas ir higiēnas serviss, kas nodrošina piekļuvi bezmaksas higiēniskajām paketēm un tamponiem, tādējādi veicinot skolnieču labklājību, komfortu un drošības sajūtu visas dienas garumā.

Kāpēc tieši “Ladybox”?

Šis ir lielisks un universāls risinājums ikvienā izglītības iestādē Latvijā – tas ir kompakts un vienlaikus pilnvērtīgi pilda savu funkciju. “Elis” piedāvā higiēnas preču turētāja nomu, kā arī regulāru higiēnas pakešu un tamponu uzpildi servisa ietvaros. Turētājs tiek ražots tepat Eiropā un ir izgatavots no 100 % pārstrādājama tērauda. Tā izmērs ir 205x350x98 mm, bet svars – 2,6 kg. Turētājā ir iespējams ievietot 42 higiēnas paketes un 100 tamponus. Komplektācijā ietilpst divas metāla atslēgas.

Rūpes par apkārtējo vidi

“Elis” rūpējas ne vien par meiteņu un sieviešu labklājību, bet arī par planētu, tāpēc higiēnas preču turētājā ir pieejami tikai augstākās kvalitātes ekoloģiski intīmās higiēnas līdzekļi:

  • Higiēniskās paketes tiek izgatavotas no 80 % dabīgu materiālu, tās nesatur krāsvielas, smaržvielas, parafīnu un tās nav alerģiskas. Paketēm ir ekomarķējums un FSC® (Forest Stewardship Council) sertifikāts. Arī to iepakojums tiek ražots no 100 % pārstrādājamas plēves.
  • Tamponi (bez aplikatora) tiek ražoti no organiskās kokvilnas, arī tie nesatur krāsvielas, smaržvielas un alergēnus.

Galvenie ieguvumi

Uzņēmuma “Elis” mūsdienīgais risinājums paredz vairākus būtiskus ieguvumus kā skolniecēm, tā arī izglītības iestāžu darbiniecēm: 

  • bezmaksas klātienes konsultācija par higiēnisko preču turētāju, tā lietošanu un citiem aktuāliem jautājumiem, kas ar to ir saistīti;
  • regulāra uzpildes materiālu piegāde pēc iepriekš saskaņota grafika;
  • vienkārša un ērta higiēnas preču turētāja montāža, ko veic “Elis” zinošie speciālisti;
  • nepārtraukta servisa un higiēnas preču pieejamības nodrošināšana.

Ja pakalpojuma izmantošanas laikā rodas jautājumi vai nepieciešama operatīva palīdzība, “Elis” speciālisti vienmēr ir pieejami un gatavi sniegt atbalstu. 

Vairāk informācijas par uzņēmumu ŠEIT.

Kontaktinformācija saziņai:

Realizējot iniciatīvu par obligātu bezmaksas higiēnas preču nodrošināšanu izglītības iestādēs, aicinām izvēlēties mūsdienīgu un kvalitatīvu risinājumu, ko piedāvā uzņēmums “Elis”. Izdariet pareizo izvēli!

Reklāmraksts