PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 21. maijs

Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

10247.jpeg
Foto: vladstar / 123RF
No 13. līdz 17. jūnijam Eiropas Savienības pieaugušo izglītības platformā EPALE ir izsludināta projektu un partnerības nedēļa.

Šajā laikā platformā tiks publicēti stāsti par dažādās Eiropas vietās īstenotiem projektiem pieaugušo izglītības jomā. Arī Latvijas organizācijas un domubiedru grupas, kas darbojas ar pieaugušo izglītību saistītā ES projektā vai partnerībā, tiek aicinātas iesniegt savu stāstu publicēšanai. Eiropas pieaugušo izglītības platformā EPALE publicētos stāstus izlasīs 11 000 platformas lietotāju visā Eiropā, informē Izglītības un iznātnes ministrija.

Projektu publikāciju nedēļai iespējams iesniegt materiālus par pieaugušo izglītības projektu un partnerību īstenošanu – konkrētu piemēru stāstus un praktiskus padomus projektu rezultātu sasniegšanai, piemēram, par pieteikšanos finansējumam, labuma guvēju atrašanu, partneru piesaistīšanu utt. Aprakstīto projektu finansējums var būt gan no Erasmus+ programmas, gan citiem avotiem.

Rakstus blogam, ziņas, paziņojumus par pasākumiem, video materiālus vai konkrētu situāciju analīzi angļu valodā var iesniegt publikācijai, sūtot EPALE centrālajam birojam: [email protected].

Jebkuri materiāli latviešu valodā elektroniski jāiesniedz EPALE nacionālā atbalsta dienesta komunikāciju koordinatorei: [email protected].

Reģistrējoties iespējams augšupielādēt sagatavotos materiālus EPALE blogā, ziņu, pasākumu vai resursu sadaļā pašam.

EPALE informācija ir lasāma 24 ES valstu valodās, tostarp arī latviski.