PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. aprīlis

Georgs, Jurģis, Juris

Aicina jauniešus piedalīties Panākumu skolas online seminārā
Aicina jauniešus piedalīties Panākumu skolas online seminārā
Foto: Panākumu skola
8. oktobrī jaunieši aicināti piedalīties “Panākumu skolas” interneta tiešraides bezmaksas seminārā par karjeras veidošanu.

“Coca-Cola HBC Latvija” un Latvijas Darba devēju konfederācijas rīkotajā “Panākumu skola” online seminārā ar pieredzes stāstiem un vērtīgiem padomiem jauniešiem uzstāsies pasākumu un raidījumu vadītājs Mārtiņš Kapzems, vieglatlēte Sindija Bukša un jauniešu iniciatīvu organizācijas “Global Shapers Riga” dibinātāja Diāna Lāce-Davidova, bet semināru vadīs mūziķis Markus Riva.

Šajā seminārā būs arī iespējams dzirdēt vērtīgus pieredzes un padomu stāstus no Polijas un Baltijas “Coca-Cola HBC” pārstāvjiem – tajā skaitā Polijas un Baltijas “Coca-Cola HBC” ģenerāldirektora, personāla atlases un citiem personāldaļas speciālistiem.

Online seminārs norisināsies 8. oktobrī, sākot no 13.55, dalība tajā ir bez maksas, bet ir nepieciešama obligāta iepriekšēja reģistrēšanās. Reģistrēties “Panākumu skolas” semināram var ŠEIT.

Semināram noslēdzoties, ikvienam, kurš būs reģistrējies un piedalījies seminārā, būs iespējams iegūt apmācību sertifikātu.

Diāna Lāce-Davidova jau vairākas reizes ir uzstājusies “Panākumu skolas” rīkotajos pasākumos un katru reizi pārliecinās, ka mūsdienu Latvijas jauniešiem ir liels potenciāls un plašas iespējas attīstīt savu karjeru: “Darba vide strauji mainās – šogad, piemēram, redzam pāreju uz attālināto darba stilu. Turklāt, katru gadu parādās simtiem jaunu nodarbošanās veidu un profesiju. Tāpēc seminārā apskatīsim biznesa un dzīves prasmes, kas noderēs jauniešiem gan šodien, gan pēc desmit gadiem.”

 “Mēs esam integrējuši korporatīvās atbildības un ilgtspējas aspektus visā uzņēmējdarbībā  un mūsu mērķis ir radīt pievienoto vērtību sabiedrībā, kurā strādājam, tādēļ viena no prioritātēm ir ieguldījums jauniešu izglītošanā un iedvesmošanā uzņemties iniciatīvu, lai kļūtu par līderiem un veidotu nozīmīgas karjeras. Esam gandarīti, ka jau četrus gadus mūsu rīkotos seminārus un pasākumus visā Latvijā apmeklē liels skaits jauniešu, kas liecina par to, ka šī informācijas un pieredzes apmaiņa ir viņiem noderīga un vērtīga,” tā “Coca-Cola HBC Latvija” sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Dricka komentē “Panākumu skolas” norisi.

“Panākumu skola” norisinās jau ceturto gadu un tās mērķis ir uzrunāt jauniešus viņiem saprotamā veidā klātienes un interneta semināros, lai ar lektoru palīdzību, nodotu jauniešiem zināšanas un iedvesmu ceļā uz nozīmīgu un jēgpilnu karjeru. Semināru saturs tiek veidots, lai papildinātu jauniešu zināšanas un prasmes par pašreizējo darba tirgu, sabiedrības ekonomisko, tehnoloģisko un arī sociālo situāciju un tās attīstību.