PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Atvērta pieteikšanās uz LESL Minecraft turnīru sēriju
Atvērta pieteikšanās uz LESL Minecraft turnīru sēriju
Foto: Esportaskola.lv
Vai Tu ikdienā spēlē Minecraft un mācies skolā? Ja atbildi apstiprinoši, tad aicinām pieteikties Eporta Skolas ar Side.lv kopīgi organizētajā LESL Minecraft turnīru sērijā. Līdz mācību gada beigām turnīru sērijas ietvaros tiks organizēti četri Minecraft turnīri dažādos spēles formātos.

“Video spēles ir neatņemama jauniešu ikdienas sastāvdaļa un arvien vairāk pasaulē skolās video spēles tiek izmantotas, lai mācītu un sniegtu jauniešiem nepieciešamās zināšanas un prasmes, kas viņiem būs noderīgas nākotnē. Lai arī Latvijā veicinātu jēgpilnu video spēļu spēlēšanu ir nepieciešams attīstīt esporta vidi un organizēt aktivitātes dažādās video spēlēs. Mēs esam patiesi priecīgi, ka pirmais šī gada LESL turnīrs notiks Minecraft spēlē, jo šī ir pasaulē populārākā video spēle! ” tā par gaidāmo turnīru sēriju stāsta EsportaSkola.lv vadītājs Ivo Čapiņš.

Pirmais turnīrs notiks videospēles Minecraft: Java Edition spēles formātā “Bedwars 4x4” un tas ir pirmais no četriem Minecraft video spēļu turnīriem, kas tiks organizēti šajā mācību gadā. Turnīrs norisināsies attālināti tiešsaistē no 17. līdz 19. februārim. Turnīra ietvaros komandām no visām Latvijas skolām tiks dota iespēja sacensties savā starpā, lai cīnītos par pirmajām vietām turnīrā un gūtu punktus atsevišķā skolu kopvērtējumā. Lai piedalītos turnīrā komandām un spēlētājiem jāievēro vairākas prasības, kā piemēram, visiem komandas spēlētājiem ir jābūt iegūtam kursa “Kas ir esports?” sertifikātam.

Turnīru atbalstītāju un sadarbības partneru vidū ir Rīgas 1. Tālmācības vidusskola, Side.lv, SmartLaws un Canyon Gaming. Turnīra uzvarētāji savā īpašumā iegūs īpašās Canyon Gaming klaviatūras, austiņas un spēļu pelītes.

Dalība turnīrā ir bezmaksas un komandu pieteikšana turnīram notiek Esporta Skolas Discord serverī. Komandas kapteinis izveido komandu un pēc tam aicina tai pievienoties pārējos komandas spēlētājus. Pieteikšanās uz turnīru ir atvērta līdz 15. februārim vai līdz brīdim, kad tiks sasniegts maksimālais komandu skaits - 256.

Vairāk par LESL Minecraft Bedwars 4x4 turnīru var izlasīt Esporta Skolas mājas lapā.

Komandu reģistrēšana un pieteikšanās uz turnīru pieejama Esporta Skolas Discord serverī.

Sekot līdzi LESL Minecraft turnīra kalendāram un spēles rezultātiem var Esporta Skolas turnīra lapā.

Par EsportaSkola.lv

EsportaSkola.lv ir Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas izglītības iniciatīva, kas tiek īstenota kopš 2020. gada saskaņā ar skolas attīstības plānu par inovatīvas izglītības pieejas izmantošanu izglītības kvalitātes uzlabošanai. EsportaSkola.lv mājas lapā ir reģistrējušies vairāk nekā 4'300 skolēnu no vairāk nekā 225 Latvijas skolām.

Reklāmraksts