PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 14. aprīlis

Gudrīte, Strauja

news_4842_11425.jpeg
Foto: victorgrow / 123RF
Šodien plkst.17 visās Latvijas augstskolās notiks Vītolu fonda 15 gadu jubilejai veltīta zibakcija, informēja Vītolu fonda stipendiāte Lora Egle.

Visi esošie un bijušie fonda stipendiāti pulcēsies pie Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Ventspils Augstskolas, Liepājas Universitātes, Daugavpils Universitātes, Banku Augstskolas, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas, Vidzemes Augstskolas, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas, Latvijas Mākslas akadēmijas, Latvijas Kultūras akadēmijas, Latvijas Jūras akadēmijas, Rīgas Celtniecības koledžas, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas un Alberta koledžas, lai piedalītos zibakcijā, kuras laikā fotografēsies un sūtīs sveicienus ziedotājiem no Amerikas, Lielbritānijas, Austrālijas, Kanādas, Vācijas, Zviedrijas un Dānijas.

E-klase jau informēja par Vītolu fonda zibakciju, plašāka informācija par norisi un kontaktiem – E-klases portālā.

Kopš 2002.gada, pateicoties ziedotāju atbalstam, palīdzību stipendiju veidā ir saņēmuši 2750 jaunieši. 15 gadu laikā stipendijās ir izmaksāti 10 751 796 eiro. Patlaban nodibinājums "Vītolu fonds" administrē 222 juridisko un fizisko personu dibinātu 661 stipendiju.

Svētku zibakcijā aicināti arī augstskolu mācībspēki, stipendiātu ģimenes un draugi. Savā jubilejā Vītolu fonds sacīs "paldies!'" fonda dibinātājiem Vilim un Martai Vītoliem, kā arī ziedotājiem par lielo ieguldījumu Latvijas labā.