PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 21. maijs

Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

BALTA aicina – pārbaudi zināšanas un piesakies BEZMAKSAS nelaimes gadījumu apdrošināšanai bērnam!
BALTA aicina – pārbaudi zināšanas un piesakies BEZMAKSAS nelaimes gadījumu apdrošināšanai bērnam!
Foto: BALTA
Traki droša vasara kopā ar BALTA

Maijs ir sācies ne tikai ar siltu laiku, bet arī ar vasaras brīvlaika gaidām. Lai tas būtu ne tikai traki aizraujošs, bet arī traki drošs, apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) jau trešo gadu ir parūpējusies par īpašu dāvanu – bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanu bērniem visam vasaras periodam!

Nenokavē – piesakies bezmaksas apdrošināšanai līdz 31. maijam!

Bezmaksas apdrošināšanai iespējams pieteikties pavisam īsu brīdi – vien līdz 31. maijam, savukārt apdrošināšanas segums būs spēkā visu vasaru, proti, no 1. jūnija līdz 31. augustam. Kopējā apdrošinājuma summa ir 1000 eiro.

Bezmaksas apdrošināšanai iespējams pieteikt bērnus no 2 līdz 18 gadiem. Pieteikt apdrošināšanu var bērnu vecāki vai likumiskie pārstāvji.

BALTA nelaimes gadījumu apdrošināšana sniegs atbalstu gadījumos, kad gūtas šādas traumas:

  •  lūzumi;
  •  apdegumi;
  • smagas traumas.             

 

PIETEIKTIES BEZMAKSAS APDROŠINĀŠANAI

Detalizētāka informācija par piedāvājumu, akcijas noteikumiem un iespēju pieteikties bezmaksas apdrošināšanai pieejama akcijas vietnē.

Pārbaudi zināšanas drošības jomā un saki “JĀ” vasaras piedzīvojumiem

Lai izglītotu bērnus par dažādiem drošības aspektiem uz ceļa, mājās un dabā, kas īpaši aktuāli kļūst vasaras mēnešos, BALTA sadarbībā ar Valsts policiju, Ceļu satiksmes drošības direkciju un Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu izveidojuši zināšanu pārbaudes testu par drošības jautājumiem. Testu aicināti pildīt gan bērnudārzu un skolu audzēkņi, gan vecāki kopā ar bērniem.

PILDĪT TESTU

Lai traki droša vasara!

Reklāmraksts