PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 22. jūlijs

Marija, Marika, Marina

Čau, GRIBI pabeigt skolu 100% online? Izlasi šo:
Čau, GRIBI pabeigt skolu 100% online? Izlasi šo:
Foto: IZI
Apnicis sēdēt skolas solā un gribi mācīties no mājām? Tieši tagad ir pēdējā iespēja iestāties labākajā tālmācības vidusskolā IZI.

Apnika klases biedri vai vienkārši gribi kaut ko mainīt? Tālmācība ir veiksmīgu cilvēku izvēle un Tev noteikti ir jāpaskatās mūsu skolēnu video atsauksmes šeit.

Tu varēsi pabeigt divas klases vienā gadā.

Izglītība vairs sen nav tāda, kāda tā bija agrāk. Tagad nav jāsēž skolas solā, lai saprastu un atcerētos mācību materiālu.

Kāpēc Tev noteikti ir jāuzzina, kas ir tālmācība?

Atbilde ir vienkārša- Tu mācīsies no mājām un būsi pats sava laika pavēlnieks. Kad gribi, tad mācies. Turklāt, vari mācīties no jebkuras vietas pasaulē, nezaudējot savu dārgo laiku sēžot skolā.

Vēlies attīstīties sportā, mūzikā, mākslā vai attīstīt savu karjeru?

Tieši tagad ir iespēja tikt paātrinātā grupā un pabeigt divas klases viena mācību gada laikā. Simtiem skolēnu katru gadu izmanto šo iespēju!

Ieklausies, ko Tev saka mūsu skolniece Luīze: “Padomā pats, kāpēc atsēdēt vairākus gadus skolas solā, ja var mācīties attālināti un paralēli vairāk laika veltīt sev svarīgām nodarbēm? Šo skolu es izvēlējos, lai varētu vairāk laika veltīt sportam un es ne mirkli neesmu nožēlojusi savu izvēli. Šis noteikti ir viens no maniem labākajiem lēmumiem. Es iesaku visiem saviem draugiem iestāties izi.lv

Mēs garantējam, ka pie mums Tu saņemsi labāko izglītību 100% online. Mūsu ieguldījums Tavā nākotnē būs unikāls. Tev un vecākiem tiks nodrošināta cieņpilna attieksme un Tev nebūs jāsaskaras ar nekāda veida mobingu. Tu saņemsi starptautiski atzītu atestātu un varēsi iestāties jebkurā pasaules augstskolā.

Pievienojies labākajiem un veiksmīgākajiem šodien! Tev jābūt starp mums. Iestājies izi.lv!

Vecākiem

Mēs saprotam mūsu skolēnu vecākus, tāpēc izdarījām visu, lai arī vecākiem maksimāli atvieglotu izglītības procesu. Ja gribat, lai bērns mācās mājās, drošībā, pieskatīts, pabarots, ienāciet mūsu mājas lapā sadaļā VECĀKIEM

Patiesā cieņā,

IZI tālmācības vidusskola

Reklāmraksts