PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 21. aprīlis

Anastasija, Marģers

9478.jpeg
Foto: Kristaps Reinholds
28. janvārī valdes „Rigvir” valdes priekšsēdētājs un uzņēmuma dibinātājs Jurģis Auziņš piešķīra stipendijas Dricānu vidusskolas jauniešiem.

Konkursā kopumā piedalījās 15 jaunieši un pēc žūrijas vērtējuma stipendiju ieguva 9. klases skolniece Māra Semule, 10. klases skolniece Renāte Dakule un 12. klases skolniece Agnese Strucka.  Svinīgo sarīkojumu atklāja Dricānu vidusskolas ansamblis, pēc kura sekoja "Rigvir” dibinātāja Jurģa Auziņa uzruna: „Šis ir ilgtermiņa projekts, jo nabadzība lauku reģionos ir ļoti aktuāla problēma. Ikmēneša stipendijas lielums ir 75 eiro, kura sniegs atbalstu iegūt kvalitatīvu izglītību. Arī mana vecāmāte Aina Muceniece kara un pēckara gados mācījās un strādāja ļoti grūtos apstākļos, tomēr  vēlāk kļuva par ārsti un zinātnieci, kura atklāja pretvēža zāles ,,Rigvir”. Esmu priecīgs, ka šodien, pateicoties "Rigvir”  panākumiem, spējam palīdzēt talantīgiem un centīgiem skolniekiem, iespējams, nākošajiem izciliem zinātniekiem. Mans vēlējums visiem Dricānu vidusskolas skolniekiem būt centīgiem un sasniegt iecerētos sapņus!” Stipendijas saņēmēja 12.klases skolniece Agneses Strucka saņemšanas brīdi teica: "Esmu ļoti lepna par to, ka tieši mūsu skola ir  izvēlēta "Rigvir” stipendijām! Mēs paši veidojam savas valsts nākotni! Liels paldies un Starptautiskā Viroterapijas fonda dibinātājam Jurģim Auziņam par stipendijas piešķiršanu un informācijas sniegšanu. Paldies  mūsu skolas direktorei Skaidrītei Strodei un skolotājiem!"

"Rigvir”  holdings apvieno uzņēmumu grupu, kuras galvenā darbība ir vērsta uz Latvijā izstrādāto unikālo vēža zāļu  "Rigvir”  ražošanu un attīstību pasaules tirgos, informē Vītolu fonda administratore Annija Ķepale.