Jaunajā mācību gadā piedāvājam nodarbības BĒRNIEM (7-10 gadi), PUSAUDŽIEM (11-15 gadi) un PIEAUGUŠAJIEM (no 16 gadu vecuma).

Francijas institūts nodrošina mācības tiešsaistē, izmantojot lietojumprogrammu Zoom un citus tiešsaistes rīkus, kas ļauj pieslēgties, esot jebkurā vietā Latvijā vai pasaulē, atsevišķām grupām nodarbības piedāvātas arī klātienē.

Apmeklējot nodarbības klātienē, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka nodarbību dalībnieks ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

Mācības ir organizētas dažādiem zināšanu līmeņiem, arī iesācējiem bez priekšzināšanām franču valodā. Dalījums vecuma grupās paver iespēju apgūt valodu kā pamatskolas audzēkņiem, tā vidusskolēniem un viņu vecākiem.

Franču valodas nodarbības vada vietējie skolotāji un skolotāji no Francijas, kuri ir specializējušies franču valodas kā svešvalodas mācīšanā.

Francijas institūts Latvijā ir vienīgais oficiālais franču valodas eksaminācijas centrs Latvijā. Vispārējo kursu mācību programmās ir iekļauta gatavošanās DELF-DALF eksāmeniem, lai, sasniedzot noteiktu līmeni, audzēkņi varētu apliecināt franču valodas zināšanas ar starptautiski atzītu diplomu.

Jauno mācību sesiju sākums bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem: 13.septembrī.

Pieteikšanās nodarbībām ŠEIT.

Reklāmraksts