PIESLĒDZIES E-KLASEI

Piektdiena, 2024. gada 31. maijs

Alīda, Jūsma

Iegādājieties Office 2021 Pro par 15,43 EUR no trakās Keysoff 2024 Jaungada  izpārdošanas!
Iegādājieties Office 2021 Pro par 15,43 EUR no trakās Keysoff 2024 Jaungada izpārdošanas!
Foto: Keysoff
Sāciet jauno 2024. gadu ar jaunumu! Atjauniniet savu sistēmu un iegūstiet jaunāko biroja produktivitātes pakotni un operētājsistēmas versiju, kas var atalgot jūsu smago darbu 2023. gadā un motivēs jūs sasniegt augstākus līmeņus 2024. gadā! Tāpat kā jūs veicat dzīves uzlabojumus, arī jūsu datoram ir nepieciešama atjaunināšana lielākai enerģijai. To palīdzēs realizēt progarmatūras atjauninājumi.

Šā jaunā gada sākumā Keysoff ar prieku paziņo par 2024. gada Jaunā gada izpārdošanu, kas lepojas ar vislielākajiem atlaidēm, bet ilgs tikai vienu nedēļu. Izmantojot pilnīgu rīku komplektu, jūs varat optimizēt savu darba plūsmu un palielināt produktivitāti. Keysoff ir samazinājis Office 2021 Pro cenu līdz zemākajai, lai piedāvātu lielisku sākumu 2024. gadam! Tagad ir labākais laiks jums iegādāties biroja pakotni. Office 2021 Professional maksā tikai 27.75 EUR, un Office 2019 - tikai 24.59 EUR! Keysoff iesaka Office 2021 Home and Business for Mac, ja jūs esat Mac lietotājs. Tas maksā tikai 49.89 EUR, un jūs varat izbaudīt spēcīgo biroja pakotni! Windows 11 ieviesa jaunu, modernāku un vienkāršotu lietotāja pieredzi. Tomēr parasti cena ir 199 EUR. Šodien jums vienkārši jāmaksā 13.66 EUR, lai iegūtu dzīvotspējīgu Windows 11 Pro. Cenas var mainīties. Jums jāpasteidzās!

62% atlaidi uz īstu MS Office (atlaižu kods: VZK62)

Skatīt vairāk ŠEIT.

Windows 11 Pro ir saņēmis aizraujošas ar mākslīgo intelektu darbinātus atjauninājumus, lai atvieglotu jūsu dzīvi!

50% atlaidi uz Windows operētājsistēmu (atlaižu kods: VZK50)

Skatīt vairāk ŠEIT.

62% atlaidi uz vairākām Office programmatūrām un komplektiem (atlaižu kods: VZK62)

Skatīt vairāk ŠEIT.

Ja jums nepieciešama vairāk datora rīku programmatūras, Keysoff piedāvā arī šo iespēju! Piemēram, sistēmas tīrīšanas, failu saspiešanas, attēlu rediģēšanas, sistēmas optimizēšanas, produktivitātes biroja un antivīrusa aizsardzības rīki un programmatūra var tikt iegādāta pie Keysoff.

Praktiskās datora rīku programmatūras iespējas:

Atrast vairāk rīku ŠEIT.

Par Keysoff.com: 100% uzticams un drošs pirkums

Keysoff.com ir globāla vietne, kurā tiek pārdotas oriģinālas spēles un programmatūras atslēgas, kurā ir klienti no visas pasaules un kas nodrošina diennakts atbalstu, kā arī lieliskus piedāvājumus par visu mūsu programmatūras atslēgu klāstu. Iepērkoties vietnē Keysoff.com, varat būt pārliecināts, ka darīsit darījumus ar uzticamu zīmolu, kas pārdod tikai 100% oriģinālu programmatūru.

Kā maksāt, izmantojot PayPal/kredītkarti?

  • Jūs varat maksāt, izmantojot PayPal vai kredītkarti, izmantojot šādu metodi:
  • Dodieties uz norēķināšanās ekrānu un turpiniet kā viesis (vai izveidojiet kontu).
  • Cilnē “Payment Information” pēc noklusējuma tiks parādīta tikai opcija Cwalletco — noklikšķiniet uz Turpināt.
  • Izrakstīšanās ekrānā dodieties uz "Order Review" un noklikšķiniet uz "Place Order".
  • Noklikšķiniet uz "Choose a payment method" un pēc tam noklikšķiniet uz "Process Order".
  • Jums tiks parādīts ekrāns ar dažādām maksājumu iespējām, tagad varat izmantot Paypal vai kredītkarti (izmantojot Paypal)
  • Atslēgu piegāde var ilgt līdz 24 darba stundām.

Lieliska klientu apkalpošana

Vai jums ir kādi jautājumi? Nepieciešama palīdzība pirms vai pēc pasūtīšanas? Keysoff ir jūsu rīcībā. Keysoff.com lepojas ar lielisku klientu apkalpošanu saviem klientiem. Nosūtiet mums savus jautājumus pa e-pastu uz [email protected] vietnē Keysoff.com, un viens no mūsu draudzīgajiem klientu atbalsta vadītājiem darīs visu, lai jums palīdzētu.

Reklāmraksts