PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 25. jūnijs

Maiga, Milija

Copyright a href='httpwww.123rf.comprofile_tatyanagl'  123RF Stock Photoa (2).jpg
Foto: tatyanagl / 123RF Stock Photo
Daudziem bērniem un jauniešiem no sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm, daudzbērnu un audžuģimenēm jaunā mācību gada tuvošanās rada bažas - tik daudz kas jāsagādā, bet pietrūkst līdzekļu, lai sagatavotos jaunu zināšanu apguvei.

Lai mazinātu satraukumu un rūpes, uzsākot skolas gaitas, lūdzam arī Tevi, Tavus draugus un radus atbalstīt gudras, izglītotas Latvijas tapšanu, ziedojot skolai nepieciešamo, informē Projektu vadītāja Laura Šteina.

Ziedojot līdzekļus „Palīdzēsim.lv” kontā, Tev ir iespēja nodrošināt skolēnus ar kancelejas precēm un citām mācībām nepieciešamām lietām, lai skolas sākšanos padarītu par priecīgu un gaidītu notikumu. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti, lai iegādātos skolai nepieciešamo par draudzīgām cenām no sadarbības partneriem.

Piedalies arī Tu un atbalsti mazos mācīties gribētājus, lai Latvija taptu gudra un izglītota!

Akcijas norises laiks no 12. līdz 31.augustam.

Projekta gaitai un ziedojumu izlietojumam ikviens var sekot līdzi organizācijas mājaslapā un sociālajos tīklos!

* Skolai noderīgās lietas: zīmuļi, dzēšgumijas, pildspalvas (zilas, krāsainas), krāsu zīmuļi, flomāsteri, lineāli, līme PVA, līmzīmuļi, šķēres, zīmuļu asināmie, zīmēšanas bloki A4, akvareļu bloki, otiņas, guaša krāsas; akvareļu krāsas, krītiņi (parastie, pasteļa, vaska), plastilīns, aplikāciju papīrs, krāsainais kartons, spīdīgās līmes. Burtnīcas (rūtiņu, līniju) klades (rūtiņu plānās, rūtiņu biezās, līniju) nošu burtnīcas, cirkuļi, transportieri, marķieri, līmlapiņas. Sporta tērpi, apavi un sporta inventārs.

Piepildīsim skolas somas kopā!

Kā Jūs varat palīdzēt:

- Ziedojot naudu organizācijas kont

Rekvizīti:

Nodibinājums “Palīdzēsim.lv”, Vienotais reģ. Nr. 40008137568

Adrese: Kr.Valdemāra 118, Rīga

Norēķinu rekvizīti: AS “SEB banka”, LV90UNLA0050013761397,

SWIFT kods: UNLALV2X.

Ar norādi - akcijai “Skola sauc!”

- Ziedot skolai nepieciešamās lietas, nogādājot tās uz “Palīdzēsim.lv” biroju Kr.Valdemāra 118

- Savā organizācijā izvietojot ziedojumu kasti, kurā vāktu skolai noderīgas lietas*

- Ziedot skolai nepieciešamās lietas*, kā arī piedalīties labdarības aktivitātēs HK “Dinamo Rīga” spēļu laikā “Latvijas Dzelzceļa kausa” ietvaros no 21.-26. augustam, Arēnā Rīga, “Palīdzēsim.lv” labdarības stendā.