PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

ballpen-blur-close-up-461077.jpg
Foto: Pexels
Pasaulē arvien vairāk tiek novērtēta skolotāja profesijas nozīme ne tikai jaunas paaudzes veidošanā, bet arī nākotnes valsts attīstībā – veidojot cilvēkus, kas rada sabiedrībai svarīgas vērtības un konkurētspējīgus uzņēmumus, attīstot līderību, cieņu, radošumu, spēju sadarboties un iedvesmojot sasniegumiem.

Latvijas sabiedrībai ir vajadzīgi izcili skolotāji un izcilas skolas. Kvalitatīvi vadītas, mūsdienīgas organizācijas, kuras caur vērtībām, kultūru un atvērtību veido labāku sabiedrību: bērnus, ģimenes, skolotājus, mūsu kopienu.   

Lai paceltu skolotāju sagatavošanu jaunā kvalitātē, Izglītības un zinātnes ministrija kopā ar Latvijas augstskolu mācībspēkiem strādā pie jaunas skolotāju izglītības sistēmas izveides, kuras centrā ir Latvijas sabiedrībai svarīgas vērtības. Lai noskaidrotu Jūsu redzējumu par to, kādām vērtībām ir jāpiemīt Latvijas skolotājiem un skolai, lūdzam aizpildīt šo anketu.

Anketas aizpildīšana aizņems apmēram 10 minūtes. Aptauja ir anonīma, un iegūtie dati tiks publicēti vienīgi kopsavilkuma formā. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pasta adresi: [email protected].

Aptauja pieejama ŠEIT.