Uz minētā departamenta direktora vietnieka vispārējās izglītības jomā amatu saņemti 11 pieteikumi, savukārt uz IZM Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktora vietnieka profesionālās izglītības un iestāžu pārraudzības jomā amatu - divi pieteikumi.

Patlaban notiek pretendentu izvērtēšanas process, un plānots, ka rezultāti būs zināmi mēneša laikā, informē aģentūra LETA.

Vienlaikus IZM skaidroja, ka Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta, kura līdzšinējā vadītāja Agrita Kiopa sākusi darbu Rīgas Stradiņa universitātē, darba nepārtrauktība un uzdevumu efektīva izpilde tiek nodrošināta esošo cilvēkresuru ietvaros - valsts sekretāra vietnieka - Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktora amata pienākumus papildu tiešajiem amata pienākumiem veic departamenta direktora vietnieks zinātnes jomā Dmitrijs Stepanovs.

Kā ziņots, pagājušā gada rudenī darbu IZM atstāja ilggadējā Izglītības departamenta direktore, valsts sekretāra vietniece Evija Papule.