PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 17. jūnijs

Artis, Artūrs

priedite bermudu-03.jpg
Foto: Jaungada priedīte
Pēc divu gadu pauzes, 2023. gada 7. un 8. janvārī - skolēnu brīvdienu noslēgumā, Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja teritorijā pie bērniem un skolēniem atgriezīsies jautrākā ziemas ballīte - pasākums “Jaunā gada priedīte”. Bērnus gaida 2 dienu festivāls, kurā paši galvenie būs viņi - ja vien ir labi mācījušies, apguvuši ko jaunu un nopelnījuši ballīti!

“Jaungada priedīte” notiks pastaigas “Ziemas Gaismas dārza saulgriežos” noslēgumā un uz trakulīgu ballīti aicinās skolas vecuma bērnus līdz 14 gadu vecumam. Visiem, kas vecāki par 18 gadiem - ieeja pasākumā tikai ar bērniem!

7. janvārī “Jaunā gada priedītes” īpašie viesi būs grupa “Bermudu Divstūris”, savukārt 8. janvārī pašus mazākos uz ballīti gaidīs īpašais viesis - Ričijs Rū un draugi. Dj un vakara vadītājs abās festivāla dienās būs Markus Riva, pirmo 100 ieejas biļešu cena - 15 eiro, pēc tam biļešu cena - 20 līdz 25 eiro, biļetes cenā iekļauts “Ziemas Gaismas dārza saulgriežos” apmeklējums, biļete jāiegādājas ikvienam apmeklētājam.

“Priedīšu pasākumos mēs dejojam un priecājamies - vienmēr iemācāmies jaunus deju soļus, šoreiz nofilmēsim episkāko tik-tok video un šis būs tas pasākums, kur galvenie ir mazie pasākuma apmeklētāji. Kas var būt labāks par kārtīgu ballīti svaigā gaisā - saģērbieties silti un priecāsimies “Jaunā gada priedītē"!” saka Markus Riva, kas Priedīšu pasākumu vadīs un būs DJ jau trešo reizi.

“Esam priecīgi atgriezties Priedīšu pasākumā pie bratukiem ar īpašu programmu. Tiekamies uz kārtīgu izkustēšanos svaigā dabā,” aicina Biceps un Triceps no “Bermudu divstūra”, kuri uzstāsies “Jaungada priedītē” 7. janvārī.

“Svētdienā, 8. janvārī 30 minūšu garā koncertā kopā ar Ričiju Rū un "Jaungada priedtīes" viesiem nodziedāsim populārās lācēna dziesmas, izdejosimies, izpriecāsimies un kārtīgi nosvinēsim jaunā mācību cēliena sākumu un jauno gadu," stāsta Rūta Reinika Preisa un Lauris Reiniks.

“Jaungada priedīte” ir pasākums bērnudārza bērniem un pamatskolas un sākumskolas skolēniem, kas labi mācījušies un pelnījuši kārtīgu, trakulīgu ballīti. Tieši tāpēc priedīte, nevis eglīte, jo mēs domājam ārpus kastes! Iepriekšējie sērijas pasākumi notika 2018. gadā (Ziemassvētku priedīte) un 2019. gadā (Gadumijas priedīte).

Katru dienu ieeja pasākuma teritorijā no plkst. 16.00, pasākums sāksies plkst. 17.00 un noslēgsies plkst. 18.30. Bērni un pieaugušie aicināti ģērbties silti, bet tā, lai varētu kustēties un darboties kopā ar “Jaunā gada priedītes” māksliniekiem, mūziķiem un varoņiem.

Vairāk informācijas ŠEIT.

Biļešu iegāde ŠEIT.

Reklāmraksts