PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 25. maijs

Anšlavs, Junora

Jauni rīki saistošām un interaktīvām mūzikas stundām 1. – 3. klasei!
Jauni rīki saistošām un interaktīvām mūzikas stundām 1. – 3. klasei!
Foto: Radot mūziku
Mācies mājās vai skolā, izmantojot interaktīvo tāfeli, projektoru vai viedierīci!

Jaunie mācību materiāli mūzikā ar QR kodu  – noskenē un skaties video tīmekļa vietnē www.radotmuziku.lv. Saglabā visu vienuviet, jo “Radot mūziku” grāmata, nošu un darba burtnīca paredzētas 3 mācību gadiem!

Vai aizmirstas apgūtais mūzikā? Tev palīdzēs TRIO “Radot mūziku”:

Interaktīvajā Grāmatā atrodi daudzveidīgas un mūsdienu tehnoloģijām atbilstošas mūzikas apguves metodes. Tās palīdzēs attīstīt kritisko domāšanu, prasmi ieklausīties un analizēt, vieglāk apgūt dziedāšanu, nošu rakstu, ritmu, kā arī mūzikas instrumentu spēli.

Biezajā Nošu burtnīcā vingrinies uz platākām nošu līnijām! Veic “Treniņa” uzdevumus un izmanto “Špikeri”! Nebaidies kļūdīties! Grāmatas autore Sintija Kārkliņa: “Strādājot skolās novēroju, kā skolēniem mazinās stresa līmenis un pieaug centība, kad kļūdas tiek apvilktas ar krāsainu zīmuli, lai labāk tās pamanītu. Rezultātā – uzsākot ko jaunu, rodas pārliecība, ka kļūdoties nekas slikts nenotiks! Tik nepadoties, bet turpināt darīt un radīt!”

Košajā Darba burtnīcā radi un iemūžini savu veikumu! Katram uzdevumam ir trīs varianti – atbilstoši 1., 2. un 3. klases tematikai vai katra spējām. Mācies no uzdevumiem, ko esi jau veicis, vai pildi tos atkārtoti. Izgriez un izgatavo ritma un pakāpju kartītes, klaviatūru, kā arī bīdāmo noti, ko atradīsi darba burtnīcas beigās! Tās palīdzēs Tev aktīvi piedalīties mūzikas stundās. Saglabā veikumu paša izveidotajā aploksnē!

Šo mācību līdzekļu saturs jau ticis prezentēts vairākās Latvijas vispārizglītojošajās skolās un televīzijas kanālā “Tava klase”, kā arī platformā “Skola2030”.

Grāmatas autorei ir vairāk kā 10 gadu pieredze pedagoģiskajā darbā. Viņa ieguvusi profesionālo bakalaura grādu mūzikas pedagoģijā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Par grāmatu iegādi un īpašajiem piedāvājumiem uzzini vairāk vietnē www.radotmuziku.lv.

Reklāmraksts