PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 22. jūnijs

Laimdots, Laimiņš, Ludmila

children-cute-enjoyment-1008357.jpg
Foto: Pexels
No 25.jūnija līdz 1.jūlijam "Avārijas brigādes parkā" Lielvārdes novadā notiks nometne bērniem vecumā no septiņiem līdz 15 gadiem, kuriem ikdienā ir jāievēro stingra bezglutēna diēta, informēja Latvijas celiakijas pacientu biedrībā "Dzīve bez glutēna".

Nometnē tiks nodrošināta pilnvērtīga bezglutēna ēdināšana, un to bez maksas varēs apmeklēt arī bērni no maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm.

Biedrībā skaidroja, ka katru vasaru Latvijā tiek rīkotas dažādas nometnes, kurās ir grūti vai pat neiespējami iekļauties bērniem un jauniešiem, kuriem ir nepieciešama īpašas diētas ievērošana. "Dzīve bez glutēna" uzskata, ka tās rīkotās nometnes vairāku gadu garumā ir liels atbalsts celiakijas pacientu ģimenēm, kurās bērniem ir ierobežotas iespējas atpūsties ārpus mājām, informē aģentūra LETA.

Šogad nometnes dalībniekus sagaida piedzīvojumi Lēdmanes pusē, kur "Avārijas brigādes" izklaides parkā kopā ar jauniem draugiem varēs jautri un lietderīgi atpūsties vasaras brīvlaikā, nedomājot par savas veselības apdraudēšanu.