PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 28. maijs

Vilhelms, Vilis

bilde_eklasei.jpeg
Foto: Privātā vidusskola “Peripatētika”
Atbilde uz jautājumu "Jā vai nē mācībām privātskolā?" ir vienkārša - jā, un Privātā vidusskola “Peripatētika” Jums pastāstīs kāpēc!

Vispirms iepazīsimies! Vārds “peripatētika” no sengrieķu valodas (περιπατητικός) nozīmē “mācīšanās pastaigājoties”. Tā ir Aristoteļa iedibināta prakse -  vislabāk cilvēks lietas apgūst dabā, reālajā vidē, un Privātās vidusskolas “Peripatētika” mērķis ir piedāvāt skolēniem daudz izglītojošu pastaigu ārpus skolas sienām.

Privātā vidusskola "Peripatētika" piedāvā unikālu izglītības pieredzi, kas ļaus Jūsu bērnam sasniegt vēlamos rezultātus un attīstīties dažādos dzīves aspektos:

Mazas klases (8-10 skolēni): īpaši lepojamies ar “Peripatētikas” mazajām klasēm, kurās skolotāji var sniegt individuālu uzmanību katram skolēnam. Tas ļauj pielāgot mācību procesu skolēnu prasmēm un vajadzībām, veicinot ciešākas attiecības un efektīvu mācīšanos.

Drošība un disciplīna: "Peripatētika" ir vieta, kurā Jūsu bērns jutīsies droši un varēs koncentrēties uz mācībām. Izglītības iestādē stingri ievērojam drošības standartus un nodrošinām kārtību skolā un stundu laikā - harmoniska vide ir svarīga, lai katrs skolēns spētu koncentrēties un pēc iespējas labāk apgūt mācību vielu.

Vērtības un filozofija: skola iekļauj skaidras vērtības un pedagoģisko filozofiju, kas veicina bērnu morālo un sociālo attīstību. “Peripatētikā” audzinām empātiskus, drošus, zinātkārus un radošos skolēnus, kas lepojas ar savu personību.

Māksla un radošums: augstu vērtējam radošumu un mākslu, tāpēc piedāvājam plašas iespējas bērniem attīstīt savu radošo potenciālu gan vizuālās un teātra mākslas, gan dizaina un tehnoloģiju jomā.

Latviskās tradīcijas: “Peripatētika” ir lepna par valsti, kurā tā atrodas, lepna par Latvijas tradīcijām un nebaidās tās iekļaut mācību procesā. Mācām skolēniem lepoties ar Latvijas tradīcijām un nacionālo identitāti, padarot to par svarīgu daļu no skolēnu izglītības.

Ticam, ka privātskola var nodrošināt augstas kvalitātes izglītību, kurā Jūsu bērns varēs attīstīt savas prasmes un spējas, zināšanas un vērtības. Piedāvājot mazas klases un individuālu uzmanību Privātajā vidusskolā “Peripatētika”, radām vidi, kurā Jūsu bērns var tikt sadzirdēts un var sasniegt vislabākos rezultātus.

Pievienojies Privātās vidusskolas “Peripatētika” saimei un dodies izglītojošā pastaigā!

Uzņemam skolēnus visa mācību gada garumā!

Apciemojiet mūs Rīgā, pašā Āgenskalna sirdī, Zeļļu ielā 23. Lai vienotos par tikšanos un uzzinātu vairāk par mūsu mācību piedāvājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums pa telefonu +371 28378743 vai e-pastu: [email protected]

Vairāk informācijas par skolu ŠEIT.

Reklāmraksts