PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 22. jūnijs

Laimdots, Laimiņš, Ludmila

10143.jpeg
Foto: Publicitātes foto / Rīgas Kultūru vidusskola
Ja Tu novērtē labvēlīgu un radošu izglītības vidi un daudzsološas iespējas, Rīgas centrā ir vidusskola, kura piedāvā daudz ko interesantu.

Rīgas Kultūru vidusskolā ir iespēja apgūt dažādas eksotiskas svešvalodas, ko nepiedāvā neviena cita Latvijas skola. Bez angļu, krievu un franču valodas ir iespēja izvēlēties četras no pasaules top 10 valodām - spāņu, japāņu, ķīniešu un arābu valodas.

Apgūstot tādas svešvalodas kā japāņu, ķīniešu un arābu, vislabāk spēs palīdzēt skolotājs, kuram šī valoda ir dzimtā, tādēļ Rīgas Kultūru vidusskolā bez latviešu tautības skolotājiem strādā skolotāji no dažādām valstīm - Japānas, Ķīnas, Marokas, Francijas, Spānijas.

Skola sadarbojas ar Japānas un Ķīnas vēstniecībām un Taipejas misiju Latvijā, skolēniem ir iespēja piedalīties šo vēstniecību rīkotajos pasākumos. Japāņu un ķīniešu valodas runas konkursos Rīgas Kultūru vidusskolas skolēni katru gadu ieņem godalgotas vietas.

Sadarbībā ar Konfūcija institūtu Ķīnā, Rīgas Kultūru vidusskolā jau divus mācību gadus darbojas Konfūcija klase, kur skolēniem ir iespēja papildus, ārpus stundām, bez maksas mācīties ķīniešu valodu.

Katru vasaru skolēniem ir iespēja piedalīties apmaiņas programmā un pieteikties 6 mēnešu ķīniešu valodas studijām Taivānā, kā arī ir iespēja piedalīties 2 nedēļu ķīniešu valodas un kultūras vasaras nometnē Ķīnā.

Pēdējos divos gados, pieci skolas absolventi pēc 12. klases ieguvuši stipendiju un devušies studēt uz universitātēm Ķīnā.

Rīgas Kultūru vidusskola piedāvā izvēlei četras izglītības programmas:

  • Vispārējās vidējās izglītības profesionālā virziena programma KULTŪRA UN PRODUCĒŠANA,
  • Vispārējās vidējās izglītības humanitārā un sociālā virziena (valodu) programma,
  • Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programma,
  • Matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programma.

Visās izglītības programmās skolēni apgūst vismaz divas svešvalodas, kā arī izvēlas kādu no ārpusklases aktivitātēm:  jauktais jauniešu koris, ansamblis, vokāli instrumentālā grupa, lietišķās mākslas studija, teātra studija, skatuves runa, mediju kompozīcija (foto, video), modernās dejas, sporta spēles, vides grupa Atklāsim pasauli!

Rīgas Kultūru vidusskolas piedāvāto izglītības programmu klāstā katrs skolēns atradīs savām interesēm atbilstošus mācību priekšmetus un ārpusklases nodarbības.

Rīgas Kultūru vidusskola - laikmetīga skola!

www.RKV.lv 

www.RKV.lv/uznemsana 

facebook.com/KulturuVSK