PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Lētas un oriģinālas MS Office 2021 vai Win10/11 atslēgas ar Keysoff!
Lētas un oriģinālas MS Office 2021 vai Win10/11 atslēgas ar Keysoff!
Foto: Keyoff
Office 2021 ir Microsoft izdots biroja programmatūras komplekts, kas ietver Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote un citu pilnvērtīgu programmatūru, ko var izmantot dokumentu apstrādei, izklājlapām, slaidu noformēšanai, e-pastam utt. Salīdzinot ar Office 2019 versiju, Office 2021 versija ne tikai piedāvā vairāk vizualizācijas un uzlabotas funkcijas, bet arī optimizē un uzlabo dažādus aspektus, lai padarītu lietotāju darbu un mācības efektīvākas.

Ja vēlaties iegādāties lētas Windows un Office licences, varat izmantot šo lielisko Keysoff piedāvājumu. Papildus varēsiet iegādāties Windows 10 Pro licenci tikai par 6,22 EUR vai Microsoft Office 2021 Professional Plus oriģinālo licenci par 13,85 EUR. Ja esat Mac lietotājs, varat arī izbaudīt pirkuma atlaidi vietnē Keysoff, jaunākā Office 2021 Home un Business versija Mac datoriem maksā tikai 37,99 EUR!

Ierobežota laika piedāvājums! Microsoft Office 2021 mūža cena ir tikai 13,65 EUR!

 

Operētājsistēma ir pamats, lai dators darbotos droši un stabili, Keysoff veikalā Windows 10 Pro var iegādāties tikai par 6,22 EUR/dators, un jaunināt uz Windows 11 Pro var BEZ MAKSAS.

Windows OS īpašie piedāvājumi ierobežotu laiku!

62% ATLAIDE citiem Office un komplektiem (Atlaides kods: VZK62)

Skatīt vairāk ŠEIT.

50% ATLAIDE citām Windows OS un Office (Atlaides kods: VZK50)

Skatīt vairāk ŠEIT.

Atbrīvojiet visu sava datora potenciālu ar Keysoff. Mūsu iespaidīgā Windows OS un Office komplektu kolekcija kopā ar citiem praktiskiem programmatūras rīkiem palīdzēs jums pacelt jūsu skaitļošanas pieredzi nākamajā līmenī.

Datorinstrumenti (bez atlaides koda)

Skatīt vairāk ŠEIT.

Keysoff garantē, ka tā pārdotās licences ir 100% autentiskas un nav nekādu drošības problēmu. Licences, ko iegādājaties no Keysoff, nav ierobežotas ar abonēšanu, tāpēc Keysoff licences ir "uz mūžu", un jums ir neierobežota piekļuve: operētājsistēma tiks atjaunināta un atbalstīta tās darbības laikā. Instalēšanas un lietošanas laikā, ja jums rodas kādi jautājumi, varat sazināties ar Keysoff diennakts tehniskā atbalsta komandu. Keysoff nodrošina pēcpārdošanas apkalpošanu mūža garumā, tas ir, ja, lietojot šo programmatūru, jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Keysoff. Tagad ir lieliska iespēja ietaupīt naudu, veicot datora modernizāciju ar šo īpašo piedāvājumu!

24/7 tehniskais atbalsts un mūža pēcpārdošanas serviss

Sazinaties ar Keysoff: [email protected]

Reklāmraksts