PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 15. aprīlis

Aelita, Gastons

Līdz 31.decembrim aicina piedalīties aptaujā par EPALE
Līdz 31.decembrim aicina piedalīties aptaujā par EPALE
Foto: pexels
Līdz šā gada 31.decembrim ikviens aicināts izteikt savu viedokli par dažādiem Eiropas pieaugušo izglītības elektroniskās platformas (EPALE) aspektiem, tiešsaistē aizpildot aptaujas anketu. Jūsu viedoklis ir svarīgs, lai izvērtētu aizvadīto darba gadu, noskaidrotu EPALE lietotāju intereses un vajadzības, un atbilstoši tām pilnveidotu EPALE saturu nākamajā periodā.

Aptaujas anketas aizpildīšana aizņems aptuveni 15 minūtes, tajā var piedalīties ikviens, kas iepazinis EPALE – gan reģistrētie un aktīvie lietotāji, gan tie, kuri kaut reizi apmeklējuši vai vēl tikai plāno apmeklēt šo pieaugušo izglītības e-platformu. Aptauja pieejama šeit.

EPALE saturs tiek veidots visu Eiropas Savienības valstu valodās kopš 2015.gada, sadaļa latviešu valodā darbojas no 2016.gada sākuma. Platformas auditorija ir skolotāji, pieaugušo apmācību vadītāji, pētnieki, pasniedzēji, politikas veidotāji un ikviens, kas strādā pieaugušo izglītības jomā visā Eiropā. Platforma  veidota un attīstīta, lai atvieglotu saziņu un diskusijas starp Eiropas pieaugušo izglītības profesionāļiem un kopīgotu ar pieaugušo izglītību saistītu saturu.

EPALE sadaļa latviešu valodā tiek attīstīta Izglītības un zinātnes ministrijas īstenotā Eiropas Komisijas Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.