Lai veiksmīgi startētu olimpiādēs, ir nepieciešama ne tikai laba sagatavošanas, bet arī papildus motivācija, ko sniedz starptautiskajās IB skolās, kurās ne visi var atļauties iegūt izglītību. Tāpēc Ekziperī Starptautiskā vidusskola izveidoja stipendiju konkursu, kas sedz līdz pat 90% no mācību maksas, ļaujot akadēmiski apdāvinātiem bērniem sasniegt augstus rezultātus.

Tā mūsu stipendiāte Olita piedalījās vairāk nekā desmit valsts un starptautiskajās olimpiādēs, kurās ieguva godalgotas vietas starp simtiem dalībnieku no visas pasaules. Olita saņēma arī Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas balvu. Rezultātā viņa iestājās vienā no prestižākajām tehniskajām universitātēm pasaulē - École Polytechnique.

Cita mūsu audzēkne – Rakela, piedalījās starptautiskajā projektā Future Heroes Latvia un Yale Young Global Scholars programmā. IB eksāmenos viņa ieguva 45 no 45 punktiem un iekļuva starp 0,1 % labākajiem IB skolēniem pasaulē. Rezultātā Rakela iestājās vienā no labākajām universitātēm ASV - Williams College, saņemot pilnu stipendiju.

Šie ir tikai divi no mūsu skolēnu veiksmes stāstiem. Kopumā Ekziperī Starptautiskajā vidusskolā mācās vairāk nekā 350 skolēni no 20+ valstīm.

Lai iegūtu Ekziperī stipendiju, ir jāpiesakās un jāiztur konkurss. Informācija par konkursu pieejama šeit.

Atbildes varēsiet saņemt arī mūsu tiešsaistes sesijā par EIS stipendijām - 14. decembrī, plkst.16:00. Reģistrējieties sesijai šeit.

Reklāmraksts