PIESLĒDZIES E-KLASEI

Piektdiena, 2024. gada 14. jūnijs

Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Mana aritmētikas grāmatiņa
Mana aritmētikas grāmatiņa
Foto: Sintija Mikanovska- Mikalovska
Biedrība “Dramaturgu asociācija” šī gada vasarā izdevusi dramaturģes, mediķes Birutas Zujānes pieredzes stāstu “Mana aritmētikas grāmatiņa.”

Grāmatā autore apraksta paņēmienu saskaitīšana, kam pamatā ir divi vienādi cipari. Pielietojot šo paņēmienu, kā arī izmantojot speciālus palīgmateriālus, kas atrodas aploksnēs pie vākiem, bērns mācīšanās laikā var pildīt uzdevumus, zīmēt un veikt piezīmes.

Grāmatas primārā mērķauditorija ir īpašie bērni un pieaugušie, kas palīdz bērnam apgūt saskaitīšanas un atņemšanas pamatus, bet  grāmatiņa noderēs arī pirmskolas vecuma bērniem, apgūstot aritmētikas pamatus. 

Grāmatiņas galvenais varonis ir bērns, kas mācās saskaitīt, zīmē, spēlē klavieres, sacer dziesmiņas, kā arī jautri pavada laiku, kad “ 6 govis danco polku, 4 mušas sēž uz ragiem”, vingro, dod vārdus cilvēciņiem un iet ar tiem pastaigā gar jūru, izzina pļavu. Radošajā procesā, kas sagādā prieku, bērns spēlējoties iegūst jaunas un nostiprina esošās zināšanas.

Mana aritmētikas grāmatiņa34.jpg

Grāmatu iespējams iegādāties biedrībā “Dramaturgu asociācija” vai sazinoties pa e-pastiem [email protected] vai [email protected].

Grāmata izdota ar Vinetas Atvaras finansiālu atbalstu.

Mana aritmētikas grāmatiņa112.jpg