PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 15. aprīlis

Aelita, Gastons

Nenokavē – pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām noslēdzas 1.martā
Nenokavē – pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām noslēdzas 1.martā
Foto: Vītolu fonds
Vidusskolu, ģimnāziju 12. klašu skolēni un vidējo profesionālo izglītības iestāžu absolventi vēl līdz 1. martam tiek aicināti pieteikties Vītolu fonda administrētajām stipendijām 2022./2023. mācību gadam, kas paredzētas Latvijas augstskolās studējošiem jauniešiem.

Lai pretendētu uz kādu no stipendijām, kandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles un augstākai, kā arī jāatbilst vismaz vienam no kritērijiem: bārenis, audzina viens no vecākiem, apgrūtināti materiālie un sociālie apstākļi, sasniegumi mācību olimpiādēs, ir no daudzbērnu ģimenes. Lai pieteiktos stipendijai, kandidātam jāsagatavo nepieciešami dokumenti un motivācijas vēstule, kas jāpievieno, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu Vītolu fonda mājaslapā.

Elektroniskās anketas aizpildīšanas termiņš no 01.02.2022. līdz 01.03.2022. Ja ir radušies papildus jautājumi, kandidāti aicināti sazināties ar Vītolu fondu, rakstot uz e-pastu [email protected].

Plašāka informācija par stipendiju konkursu šeit.

Vītolu fonds ir nevalstiska organizācija, kas jau 20 gadu garumā piepilda mērķi stipendiju veidā palīdzēt talantīgiem un spējīgiem jauniešiem. Vītolu fonds administrē vairāk nekā 200 Latvijas uzņēmumu, organizāciju, fondu, privātpersonu ziedojumus no Latvijas, Amerikas Savienotajām Valstīm, Lielbritānijas, Kanādas, Austrālijas, Venecuēlas, Horvātijas, Vācijas un Zviedrijas. Šajā mācību gadā ar stipendiju atbalstu studē 830 jaunieši, stipendijās izmaksājot vairāk nekā 1,5 milj. eiro. Kopš 2002. gada stipendiju ir saņēmuši vairāk nekā 4000 jauniešu.