Vietu skaits klātienē ierobežots, bet lekciju būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Šobrīd, kad notikumi pasaulē neļauj doties ierastajos ceļojumos, ir iespēja uzzināt par interesantām vietām, lietām un cilvēkiem tepat Latvijā. Veidojot jaunatklāšanas raidījumu “TE!”, Pauls Timrots, kā pats saka: „Izbraukājis visas Latvijas pilsētas, paviesojoties vietās, kurās tūristi parasti nedodas. Šajā laikā gūti daudzi iespaidi un iepazītas neparastas un interesantas lietas, par kurām pastāstīt arī citiem."

Vasara vēl nav beigusies un, iespējams, vieslekcija kalpos par iedvesmu tam, lai augusta izskaņā vai rudens sākumā dotos kādā neparastā braucienā pa Latviju, gūstot jaunus iespaidus un emocijas. Ceļojums pa Latviju nav tikai Rundāles pils vai Siguldas apmeklējums – Latvija sevī slēpj vēl tik daudz nezināma un interesanta. Daļu no tā savā lekcijā atklās Pauls Timrots.

Pauls Timrots ir televīzijas un radio raidījumu vadītājs un veidotājs, producents, žurnālists un teātra režisors. Pazīstams kā auto un satiksmes drošībai veltītā raidījuma "Zebra" vadītājs. Veidojis jaunatklāšanas raidījumu “TE!”.

Vieslekciju apmeklēt aicināts ikviens interesents. Vietu skaits klātienē ierobežots, tāpēc rīkotāji aicina aizpildīt pieteikuma anketu. Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas. Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti. Lekciju būs iespējams vērot arī tiešraidē Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā, 18. augustā plkst. 18.00.